Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha egy 20 évesnek...

Nagyon gáz ha egy 20 évesnek 2 foga hiányzik a több is nagyon rossz állapotban van illetve a rágófogakról 2 le is tört egy darab alulról felülről? Mit lehet tenni, a fogorvosok hogy reagálnának?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen, nagyon gáz. A fogorvos reakciója az lesz, hogy sorban megcsinálja őket. Te meg remélhetőleg megtanulsz vigyázni rájuk.
2016. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 acelsziv ***** válasza:
13%
kb fúj kategória.
2016. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
menj egy nagyon jó fogorvoshoz és majd rendbe hozza szép sorban
2016. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj, simán megcsinálják. Az hogy mi a gáz majd a tinik elmajmolnak rajta, felnőttek körében ez kellemetlen inkább, de főleg neked ezért ne halogasd a fogorvost. ;)
2016. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, és akaratlanul is az ápolatlan fogait nézem, amikor beszélgetünk. :(

Pedig nem zavarna, engem ez nem érdekel, de nem értem, miért nem tud valaki vigyázni a fogaira.

Ráadásul van egy kedves, csinos felesége, aki ápolt, tiszta.

Engem anno apám nem engedett addig lefeküdni, amíg nem mostam meg a fogam. Képes volt kiszedni az ágyból emiatt.

2016. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 acelsziv ***** válasza:
4: 33 évesen mondom, hogy a rohadó fogsor bőven túlmegy a kellemetlen kategórián.
2016. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. ápr. 29. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A rothadó száj undorító. A fogorvos meg semmi különöset nem fog szólni, látott már mindent ilyen téren, megmondjuk, mit kéne tenni, és hogy az mennyibe kerülne. Te meg vagy elvégezteted a kezelést és fizetsz, vagy elköszönsz, és hagyod tovább romlani a fogaidat.
2016. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el fogorvoshoz!
2016. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
menj el, nem fog fájni, utána pedig nagyon büszke leszel magadra, hogy túlélted :) :D és ha körzetihez mész, ők ingyen csinálják a fogmegtartó kezeléseket. én oda járok,szerencsére nagyon jó doktornő van nálunk :) jobb munkát végez, mint sok maszek
2016. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!