Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ballagás óta nagyon rossz a...

Ballagás óta nagyon rossz a hangulatom (? )

Figyelt kérdés

Pénteken volt a ballagásom,6 évet voltunk egy osztály, nagyon szeretjük egymást, nagyon jó kis csapat kovácsolódott össze.Legjobb barátaimat köztük találtam meg,mindennap minden délutánt suli után együtt töltöttünk,ha baj volt segítettünk a másiknak.. Már csütörtök este a szerenádot végig sírtuk,hogy ennyi volt a 6 év.

Aztán pénteken a ballagáson is rendesen zokogtunk, a legvégén volt lufi elengedés is, akkor is összeborulva sírtunk, nagyon rossz volt,mintha egy énem halt volna meg.

Azóta brutálisan rossz hangulatom van, sírás kerülget egész nap,bunkóskodok mindenkivel,szomorú vagyok,nincs étvágyam, ha már belegondolok, elkezdek könnyezni.


Ez szerintetek normális? Biztos az érettségi miatt való stressz is rásegít, de olyan hülyén érzem magam, mintha komolyan gyászolnék.

De közben tudom,hogy ez az élet rendje, meg akikkel tényleg nagyon jóban vagyok, velük még egy városba is megyünk egyetemre,úgyhogy tuti fogunk találkozni, de valamiért nagyon rosszul érint.


Valaki van még hasonló helyzetben? Vagy valami tanács?

18L


2016. ápr. 30. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn ugyan mèg nem ballagtam, de elhiszem hogy rossz èrzès lehet. Anno az általános iskolai ballagás is nagyon rossz volt, mert van egy megszokott környezet, ès egyik napról a másikra meg így eltűnik. Ès ez az elmúlás èrzès hogy sosem lesz már minden ugyanolyan meghiszem hogy ilyen hangulatot eredmènyes. De nksz a legfontosabb az èrettsègi. Arra koncentrálj. Meg ilyen dèlutáni összejöveteleket egyetem alatt is tudtok csinálni. Csak kevesebbet találkoztok egy nap mint máskor. Nem lesz olyan vèszes:)
2016. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan ez mint egy korszakváltás, fel kell dolgozni, lezárul ez és jön egy új
2016. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nálam egy csík kokain elszívása segített át ezen az állapoton, illetve enyhébb tudatmódosító szerek használata, azóta viszont teljes az életem.
2016. máj. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!