Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt miért érdemlem meg? :C

Ezt miért érdemlem meg? :C

Figyelt kérdés

az van hogy a sulink közelébe van egy spar és ott szoktak lenni hajléktalanok

én ezeknek a hajléktalanoknak mindig szoktam vinni ételt, adok pénzt és szoktam is beszélgetni velük néhanapján

az iskolába meg csomószor ezzel csesztetnek, hogy mi van ismerkedsz a lakótársaiddal? ez nekem általában nagyon idegesít hogy a jószívű embereket sanyargatják és a nagy páwa, hülye gyerekek a menők

14/f



2016. máj. 3. 17:20
 1/5 anonim válasza:
mert egyszerüen imadjak ha mast csesztethetik és altalaba azert szoktak ezt csinalni sokan mert kicsi a onerzetuk de sztem ne foglalkoz veluk mindig lesznek ilyenek de az a lényeg hogy mi maradjunk jok(kedvesek vagy barmi ami a szinonimája)
2016. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem megérdemlés.

Csak logika ellenes emberekkel foglalkozol. Ez kizárólag te hibád.

Fejezd be. Ne kommunikálj velük többé.

2016. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2:

hidd el én nem foglalkoznék velük ők jönnek oda csesztetni

2016. máj. 3. 19:31
 4/5 anonim válasza:
Ez általában sajnos így van, mindig a jó emberekkel b*sznak ki :/ Próbálj meg nem foglalkozni velük, hagyd őket figyelmen kívül! Ha odajönnek hozzád, hagyd hogy elmondják amit akarnak (ha odébb állnál utánad mennének, akkor is elmondanák amit akarnak, sok az ilyen köcsög), mikor elmondják, röhögj/ mosolyogj bele a képükbe, hidd el megfognak lepődni! Előbb utóbb békén fognak hagyni ;)
2016. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy értelmesebb dolgokkal traktálják a fejed, mint a csesztetőid... Mittomén...
2016. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!