Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a menekültekről? Többi lent!

Figyelt kérdés
Én személy szerint félek tőlük,mert bármire képesek... Nektek mi a véleményetek? 18F
2016. máj. 5. 23:10
1 2
 1/17 eznemlényeges ***** válasza:
43%
Szavazz a jobbikra, és eltűnnek, de a cigányokkal együtt.
2016. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%

"Többi lent!"


Azt hittem többet fogok olvasni a te hazug, xenofób állításodnál.

2016. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 eznemlényeges ***** válasza:
És a menekültektől félsz vagy a gazdasági bevándorlóktól?
2016. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azoktól akik támadjak a helyi embereket,és elakarják venni az országunkat!
2016. máj. 5. 23:23
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Mondjad, melyik országot sajátítottátok ki magatoknak, hogy el lehet venni tőletek?
2016. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ilyen buta embereket (tisztelet a kivételnek) nem is értem mit kerestek itt, értelmezni nem tudtok... Magyarország a magyaroké és nem akarom,hogy elnépesedjenek és elvegyék tőlünk! Mert ezek nem a jobb életért jönnek ide,hanem Európa kell nekik!
2016. máj. 5. 23:37
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
LOOOOL
2016. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

"Európa kell nekik!"


Neked meg Magyarország kell, sőt még ki is jelented, hogy a tied. Miben különbözöl akkor tőlük?

2016. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretem ezt a bevándorlást és nem azért mert bármire képesek. Senkinek sem kellene háborúban élnie.A háború kegyetlen dolog. Borzalmas lehet, de ez a kivándorlás nem megoldás. Minden arab elhagyja az országot majd és az isis marad ott? Az életerős férfiaknak harcolniuk kellene. A megoldás az lenne, hogy megoldják a konfliktust az országokban. A probléma a kontrollálatlan bevándorlással van. Azt sem tudjuk ki jön be Európába és mint tudjuk, bizony az is bejött, akinek nem kellett volna. Ráadásul Európa már nincs abban a helyzetben, hogy eltartson ennyi menekültet.
2016. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem kell félned szerintem. Gondolj bele egy terrorista szemszögéből: a megfélemlítés a céljuk gyakran, de valamilyen eredményt biztos el akarnak érni. Ezt főleg a jelentősebb országokban fogják megtenni nyilván, nem pedig egy ilyen kicsiben mint Magyarország. Világviszonylatban nézve nagyon sok más országban nagyobb hatást érnének el mint itt (nagyobb populáció/betöltött pozíció s egyéb kedvező körülmények) s sokkal jobban felkapná a világ a dolgot, hidd el Magyarország nem olyan célpont ami nekik kell. Valamint a menekülteknek is csak egy része valóban veszélyes, gyakorlatilag csak egy bizonyos, elenyésző %-a, emiatt sincs okod félni.
2016. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!