Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, hogy csak...

Mennyire szánalmas, hogy csak azért beszélgetek pasikkal akik össze akarnak jönni velem, mert elegem van az antiszocialitásból, de én semmit sem akarok tőlük?

Figyelt kérdés
Elegem van már, hogy nincsenek barátaim. Nem tudom mit tehetnék... Nincs kivel elmennem bulizni, nincs hol ismerkedjek. Neten nem tudok.
2016. máj. 9. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.. ez nagyon nem jó.
2016. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Munkahelyen, egyetemen, mindenhol lehet ismerkedni.


Ha valakivel szoktál beszélgetni akkor vesd fel, hogy nincs-e kedve beülni valahová vagy elmenni az aktuális egyetemi bulira.


Ne hülyítsd azokat a szerencsétleneket, inkább keríts pár barátnőt, nem olyan nehéz az :)

2016. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elégé gáz
2016. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ismerkedj munkahelyen (mert mindenki dolgozik)

ismerkedj egyetemen (mert mindenki oda jár, még te is, csak nem tudsz róla)

2016. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem szánalmas. Én kihasználnám az ilyen lehetőséget :) Persze egy pillanatra se hagynám, hogy a srác elhiggye, van esélye.

ha összebarátkozol valakivel, akkor jobban kitárulhat a világ, hiszen könnyebben kapcsolatba kerülhetsz az ő barátaival, akik között már pl lehet olyan, akivel megvan a kölcsönös vonzalom :)

2016. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzeld magad a helyébe és megtudod.
2016. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia:) velem ismerkedhetsz!!! 15/f -
2017. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!