Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átéltetek már elszegényedést?...

Átéltetek már elszegényedést? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb ételt vehetsz meg. Nem túl jó érzés.
2016. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, és nem is akarok. Szegények voltunk gyerekkoromban. Mára szerencsére elértük az átlagot(talán picit felette).
2016. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt veszed észre, hogy kezdenek eltűnni a műszaki cuccok, aztán jön a gyertyázós korszak, végül előkerülnek a gyanús szagú kenyerek is :D Ne akard megtudni...
2016. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előtte "barátok", utána barátok. Előtte négy szobás lakás, utána nővérszálló.

Szerintem nem ez a mesélnivaló. Inkább az okai vagy az hogy ki hogy jött ki belőle.

2016. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Papám kétszer lett nincstelen. Egyszer 1946-ban - állami intézkedések miatt - , és szószerint nincstelen, még a fejenkét a csehekáltal engedélyezet egy-egy bőrödöt is elrabolta egy orosz katona és társai. 1967-ben a helyi "párt titkár" vette el mindenét, és azt mondta papámnak, örüljön ha nem záratja börtönbe.


...


A múlt évtízedben én mindenemet elveszítettem. Öcsém és anyám tragikus hírtelenségel ment el. Utána egy szakítás, ahol bár én döntöttem. De ez betudható a rossz idegállapotomnak. Majd a munkám és utána a tettemes vagyonom. Egészségem és minden emberi kapcsolatom. Munka tapasztalatom, mivel egész életemben vállalkozó voltam, túl nagy rizikót jelentett.

Hossztam egy nagyon hibás és vesszélyes üzleti döntést, és a rossz idegállapotomban ezzel anyagilag lenulláztam magam.

Tehát nem előlről, hanem legoptimistábban is, szószerint nulláról kezdhettem. Kereszt szüleimnél laktam eleinte.

Ma sincs néhány köbméternél több a teljes vagyonom. Magyarországi átlag felet ketesek, de ez a nulláról indulva vajmi kevés.

Először az egészségem akarom visszaszerezni. A többit meglátjuk.

2020. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!