Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el a...

Ti hogyan képzelitek el a jövőtöket?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok kort is! A továbbtanulásra, a családra, a munkahelyre, szakmára és egyéb más dolgokra gondolok! Igazából mindenféle válaszra kíváncsi lennék!

2016. máj. 12. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már 60 körül járok, ezért a ciángolyókat már beszereztem. Kb, ez a jövőm.
2016. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden jól megy 2 év múlva lesz 2 weboldalamból annyi jövedelmem, hogy ne kelljen rabszolga módra, rabszolga bérért naponta dolgoznom. + ezek mellé tervezek még jó pár dolgot, ami minimális munkával jó jövedelmet biztosít.


Család meg ilyen dolgok engem nem érdekelnek. Élni akarok, ez meg ott kezdődik, hogy nem alkalmazott vagyok. Talán majd 35 évesen visszatérek a családalapítás gondolatára, addig kb hidegen hagy a téma.

2016. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még várok válaszokat!

2016. máj. 13. 16:14
 4/6 anonim válasza:

Két szó: Kung Fu

12/f

2016. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jövőre leemeltezek matekból és infóból minimum 60-70%ra (ez a cél) utána Szeged-TTIK programozói szakra megyek. Lesz egy biztos állásom 24-25éves koromra és majd utána jöhet a család. De még az is lehet, hogy kimegyek külföldre (Németországba) dolgozni majd. De ez még nem biztos.
2016. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsi hogy későn írok csak most bukkantam rá.

19.évesen leszeretnék éretségizni,tovább tanulni a pszichológus/pedagogus egyetemen (nálunk az össz.3 év.) 22 évesen végezni az egyetemel.Ha lenne párom akkor kb. végzés után férjhez menni. 3 gyereket szeretnék és pszichológus,anya,és feleség akarok lenni.:))

2016. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!