Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság...

Szerintetek nem bunkóság váratlanul beállítani valakihez? Ilyenkor a házigazda a gond, ha nem készült előre semmivel, vagy kupi van?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Én örülnék neki, ha közeli barátok csak úgy meglátogatnának időnként. :)
2016. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én kifejezetten gyűlölöm a vendégeket. Ilyenkor apám átkapcsol az idióta hiper-rendrakásos módra, azaz üvöltözik mindenkivel, mert a lakás épp úgy néz ki, mintha emberek laknának benne, le kell rohanni üdítőért meg rágcsálnivalóért, ott kell ülni és vigyorogni az olyan családtagokkal, akikkel egyébként év közben nem is beszélek semmit, a sablonos "hogy vagy, minden rendben?" kérdésedre a sablonos "igen, megvagyok, blabla" jópofizást. Pfú, szóval csodálatos.
2016. máj. 15. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
De bunkóság. Ha nagyon nem lenne ínyemre, be se engedném. Megmondanám, hogy most nem érek rá, jöjjön egy megbeszélt időben.
2016. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hozzám mindig is így állítottak be az ismerőseim, és egyáltalán nem zavart, mondjuk néha igen, amikor épp terveztem mást csinálni.

De a rend miatt, meg hogy mit adjak eléjük, nem nagyon érdekelt, mert hasonlóak voltak hozzám.

Van, aki ügyet csinál ebből(na olyanokhoz sosem mennék) van, aki meg nem foglalkozik evvel(ők jelenleg is a barátaim)

2016. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tőlem jöhet, majd megunja az ajtóban állást és elballag:)
2016. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4esnek van igaza....sot altalaban akik a legjobban raporognek erre a percre pontossagra vart vendeg temara, azok a legszrabb vendeglatok altalaban ...:)
2016. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnék nekik mit adni enni.
2016. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát totál teljesen váratlanul szerintem mindig az, kivéve ha tényleg van valami halaszthatatlan. Én azt szeretem, ha előre szólnak. Minél távolabbi rokon/barát annál előbb szóljon. Egy jó barátomnak bőven elég, ha érkezése előtt 15 perccel szól, hogy dumálhatnánk egyet, de egy évente 1x látott fingom sincs milyen ágon rokon azért ezt ne csinálja meg.
2016. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy az. Én amúgy ált. szeretem a vendégeket, mert olyanokat nem is fogadnék vendégségbe, és a család sem, akikkel nem vagyunk olyan jóban. De azért egy vendégségre fel kell készülni, és azt sem tudhatja a váratlanul betoppanó vendég, hogy épp mit szakít meg (épp a tévében néznek egy műsort / filmet, dugnak, takarítanak, fontos dologról beszélnek... az sem biztos, hogy otthon vannak)...
2016. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!