Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem elrontottam mindent? Hogy tehetném rendbe az életem?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig nem voltak barátaim, egy senki voltam. Aztán kb 1 éve minden megváltozott, kifordultam önmagából. Elkezdtem nyitni mások felé. Egyre népszerűbb lettem. Viszong nem vagyok önmagam, minden nap megjátszom magam, hogy kedveljenek.Mindenkinek más arcom mutatom, mert mindenkinek megakarok felelni. A családommal már régóta nincs jó kapcsolatom, főleg apámmal. Alig látom. A mostoha testvérem isteníti, engem pedig le se szar. Barátaim vannak, talán még olyanok is, akik nem csak haverok, hanem tényleg számíthatok rájuk...De nekik se tudok megnyílni, egyszerűen nem vagyok képes önmagam adni, félek, hogy akkor nem kellenék senkinek. A fiúk téren pedig egyszerűen tényleg mindent elcsesztem. Még novemberben szerelmes lettem egy fiúba, de nem voltam neki elég jó ezért 1 hét járás után elhagyott. Azóta nagyon sok fiúval kavartam, tudom, hogy ez ribiség, de valahogy mindig azt hiszem, hogy többet akarnak ennél, hogy komolyan gondolják...Volt fiú, akinek többet is megtettem, mert arra kért és azt mondta szeret, de persze tudnom kellett volna, hogy hazudik és valahol tudtam is, de nem akartam foglalkozni vele, csak élni a pillanatnak. A tanulás se érdekel különösebben az utóbbi időben. Lényegében semmi sem érdekel, csak hagyom, hogy sodorjon az ár és néha már azt kíván bárcsak az a régi senki lennék, aki voltam. Fogalmam sincs mit csináljak. Össze kell szednem magam, csak nem tudom hogy.

Bocsánat, hogy össze-vissza írtam mindent.

17/L


2016. máj. 16. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Még olyan fiatal vagy, előtted az élet!

Ne játszd meg magad, légy önmagad, úgyis rádtalálnak azok az emberek, akikkel önmagad lehetsz, akik magadért szeretnek.

Nem baj, ha néha a pillanatnak élsz, sőt! Most van itt az ideje, hogy a pillanatnak élj! De semmi olyat nem kell tenned, amit nem akarsz! Nem kell semmit azért megtenni, mert egy fiú arra kér, csak ha te is akarod.

Tudom mit keresel az össze vissza kavarással, de nem ez által fogod megtalálni...

Tanulj inkább, a kezedben van a jövőd! Hamarosan vége a középsulinak, új közösségbe kerülsz, új helyekre, újrakezdhetsz. Kezdj el sportolni, rengeteg mindenre jó az is.

Szeresd magad, akkor mások is szeretni fognak!

És ne süppedj az önsajnálatba, szemernyit sem visz előrébb...

38N

2016. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem önmagadat adod ezáltal a barátaid a kamu éned miatt kedvelnek és nem pedig magad miatt.

Természetes, hogy nem érzed őket közelinek.

Próbáld önmagadat alakítani és olyan barátokat szerezni akik magad miatt szeretnek.


Attól még, hogy több sráccal is kavarsz/kavartál nem vagy ribi. Élvezd az életet, nem mondja senki, hogy a házasságig szűzen kell kitartanod!

Csak ha már komoly kapcsolatot akarsz ne add olyan könnyen magad. Mert könnyen kihasználhatnak és mi férfiak általában nem tervezünk hosszú távra az egyéjszakás kalandokkal (legalább is én).


A tanulást pedig nem szabad elhanyagolnod.

Egy jó fizető álláshoz egy/több képesítés kell és tanulás nélkül az nem lesz meg!


A sport tényleg jó ötlet, nagyban javítja a közérzetet és pl. egy kondiban, uszodában is szerezhet sok jó barátot az ember.

20f

2016. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok.
2016. máj. 16. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

"Össze kell szednem magam, csak nem tudom hogy."

Tűzz ki egy célt és tegyél érte.

Önmagad akarsz lenni közeli ismerőseiddel normális kapcsolatért, ne egyedül legyél világban.

Amikor látod magadon, nem önmagad adod, szólj magadra, akár fejben kijavíthatod helyzetet.

Innentől csak gyakorlás.

Ha rám írsz, segítek.

2016. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!