Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről beszéljünk, hova menjünk?

Miről beszéljünk, hova menjünk?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok:)

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem és elszeretném hívni randira.

Szerintetek melyik a legideálisabb hely erre?

(Olyan városban élek ahol nincsenek vadasparkok stb.)


Nagyon aggódok hogy nem lesz közös témánk ugyanis minden nap beszélünk és így is előfordul,hogy kifogytunk a témából.

Azt sem tudom miről beszéljünk,már szinte mindent tudunk egymásról.

Ötletek?:))



2016. máj. 17. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd el sétálni/fagyizni/kajálni. Elsőre szerintem ez jó lesz. (Nem tudom milyen helyek vannak még a városodban) vagy ha már ismered mozizni is mehettek. Általános napi témákat beszéljetek meg mizu, hogy vagy, mit csináltál ma stb. utána ha fontos vagy neki akármilyen hülyeség is fog felhozni témát :)
2016. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A csaj hívja el a srác randira?

Ez elég gáz, már nem azért.....:)

Az ilyen pasihajhászó lányoknak nálam pl. semmi esélye.

2016. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
srácot*
2016. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A srác nagyon félénk.

Tudom hogy én is tetszek neki mert mindig zavarba jön ha odamegyek hozzá.

Nem sokára nem fogunk egy suliba járni,inkább élni szeretnék a lehetőséggel.

2016. máj. 17. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

És egy ilyen nagyon félénk srácban mit eszel?? Még férfikezdeményként sem lehet rátekinteni...

Még a végén elfut, mikor randira hívod...

Lesz másik srác, akinek leszel annyira fontos,hogy ő hívjon el..... Legyen már benned tartás!

2016. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetünk már annyira modernek, hogyha egy nőnek tetszik egy férfi akkor elhívhassa valahova. Nem kell álmodozva várni, simán lehet kezdeményezni. Majd ha találkoztok ott kiderü, hogy tényleg tutyi-mutyi srác-e, vagy megnyílik majd neked.


Szerintem menjetek el enni valahova akkor kajáról legalább biztos lehet beszélni. :D

De egyébként ne izgulj, ha nem gondolkodsz miről beszéljetek sokkal könnyebb lesz, majd jön magától. Ha összeilletek ezzel úgysem lesz probléma, ha meg az egész találkozó egy kínos hallgatás akkor legalább tudod, hogy nem lenne jó kapcsolat.

2016. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!