Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem lánynak jobb lett...

Úgy érzem lánynak jobb lett volna születnem, ez normális?

Figyelt kérdés
Azért ti nektek nőknek annyira klassz,egésznap simogathatjátok a melleiteket,isteni érzés lehet.bárcsak én is nőnek születtem volna..
2016. máj. 17. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Shemale még lehetsz
2016. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Te meg egész nap simogathatod a péniszedet,isteni érzés lehet.bárcsak én is férfinek születtem volna..


remélem érzed az iróniát

2016. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon nem normális

Ajánlom a kórházt ott majd nővé válsz

2016. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Troll.
2016. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
én is úgy érzem. csinos pofi, nagy mell és a youtube-on már milliomos is lehetsz... és még csak prostinak se kell lenned, elég csak binikire vetkőzni, nyihogni, beszélni a semmiről.
2016. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Neked se jutott p-na mostanában, mi? lol
2016. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek. Én is jobban szeretnék nö lenni, hogy leszbikus lehessek:-)
2016. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
65%
A fiúk meg tudnak állva pisilni
2016. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Na haver én is így érzem. Csak nekem egy kicsit összetettebb mint az hogy a melleiket fogdossák -.-". A csajoknak kinézet és önkifejezés terén sokkal több lehetőségük van. Különböző típusú ruhákat kapni nekik hétköznapra míg mi variálhatunk a pólónk/nadrágunk színével és hosszával. Hajfestés is simán elfogadott nekik, mi nekünk egyáltalán nem. Rögtön minden srác le van ilyenkor bu zizva. Én speciel imádnám ha kék hajam lehetne, nagyon vágyok rá. Múltkor mikor valakinek elmeséltem rögtön jött a válasz hogy hát akkor festessem be és ne törődjek mással. De legyünk őszinték srácoknak nem áll jól (én is látom).

Ha egy lány férfiakra jellemző hobbit választ (pl: küzdősport) akkor rögtön "Azta de király". Ha egy srác dönt valami olyan dolog mellett ahol inkább csajok dominálnak (pl balett) akkor már rég "hülye buz i".

2016. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Azert en orulok, hogy ferfi vagyok. Mas mellet jobb fogdozni.
2016. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!