Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Hogyan szokott...

Egyetemisták! Hogyan szokott kinézni a nyári (vizsgaidőszak utáni) programotok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyből utána, 1 hét semmittevés és sok alvás: Elfáradok, ki kell pihenni magam. Lehet, hogy lustaságnak tűnik, de nekem ez kell, hogy ne legyek egy besavanyodott és megkeseredett felnőtt.

Aztán a régen látott haverokkal/barátokkal találkozni, beszélgetni, enni-inni.

Utána nekiállni 1-2 dolognak, amit egész évben akartam. Pl. bizonyos filmeket megnézni, könyveket elolvasni. Mellette tanulni nyelvvizsgára és azokra a tárgyakra, amik nem lettek meg.

Közben, persze diákmunkát is keresni.

2016. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen korrekt és "helyes" válasz. :)
2016. máj. 18. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen mindig július 10 körül fejeződött be a vizsgaidőszakom útóvizsgával. Utána még egyszer jól leittam magam, aztán feküdtem otthon falun.
2016. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Igazából én a vizsgaidőszak utáni legalább egy hétben mindig elég dezorientált vagyok. Felkelek reggel, hogy menjek tanulni, aztán rájövök, hogy már nem kell, és akkor így nem tudok mit kezdeni magammal :D Nekem kell pár nap, hogy feldolgozzam a dolgot, és majd' megőrülök, hogy nincs mit csinálnom, hogy óráim sincsenek, így nincsen beosztva a napom, úgyhogy általában elkezdek mániákusan programokat szervezni. Volt, hogy naponta 3-4 órákat tornáztam, mert unatkoztam, vagy elmentem kirándulni barátokkal, vagy csak minden nap bulizni jártam, de olyan is volt, hogy beültem egy könyvtárba egész napra olvasni. Aztán olyan 1-2 hét után, mikor sikerül megszoknom, hogy nyugalom van, akkor tudom élvezni a semmittevést egy darabig. Bár eddig a legtöbb nyáron pár hetet vagy dolgoztam, vagy szakmai gyakorlatot csináltam, úgyhogy fullos szabad 2 hónapom még nem nagyon volt.
2016. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én azon gondolkodom, hogy érdemes lenne-e 2 héttel a szorgalmi időszak előtt a következő tárgyak első 1-2 anyagát átnézni, hogy legyen fogalmam arról, mit fogok tanulni.
2016. máj. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!