Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veled előfordult már, hogy...

Veled előfordult már, hogy facebookon még nem jelölt vissza (vagy csak nagyon soká) egy bizonyos ismerősöd, közben szokott postolgatni dolgokat? Te mit gondolnál?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem akar bejelolni, de mivel ismered nem akar visszautasitani sem. Varja hogy vondd vissza te a bejelolest.
2016. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt.

Bejelöltem, aztán semmi, pedig rakott ki dolgokat mindig. Akkor visszavontam a bejelölést, aztán később újra jelöltem, hátha először csak nem vette észre. Ugyanúgy nem jelölt vissza...

Érdekes, mert személyesen meg beszélget meg minden, de fura...

Ha nem bírna, akkor nem állna szóba velem, hiszen nem volt velem muszáj beszélgetnie. A baráti társaságban aki nekem is, az neki is ismerőse.

Úh nem tudom, mit gondoljak.

2016. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Az èlet nagy problèmài :D
2016. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a faszbuk egy talány
2016. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem ha bejelöl valaki akit nem kedvelek de muszály felvenni, például kolléga, szomszéd stb, akkor felveszem és rögtön restrictedbe rakom.
2016. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!