Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak?

Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tenyleg nem tudom:(
2016. máj. 21. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Irj privit!:)
2016. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit csinaljak.Ugy egyaltalan.Olyan érzésem van mintha hiányozna valami az életemből.De agyaltalan nem tudom hogy mi.Nem tudom mit tegyek vagy mit vagy mit akarok.Teljesen céltalan vagyok.Nem élek,csupán letezek.
2016. máj. 21. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Probalj ki uj hobbikat.
2016. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzek. De én pontosan tudom hogy mi hiányzik az életemből és hogy mi okozza a depressziómat. Neked is valami okozhatja, senki nem érezheti "csak úgy" üresnek és céltalannak az életét. Első lépésként jöjj rá te is, hogy mi hiányzik az életedből!

Engem nagyon sokat bántottak az iskolában, a családomban is rengeteg zűr volt, mindig is szeretethiányos voltam. Azóta próbáltam találni igaz barátokat, és sikerült is egyet találnom. A szerelem még mindig hianyzik az életemből, de vertek már át és voltam már nagyon boldog is a szerelemtől, de jelenleg várok még az igazira. Tudom, hogy a szerelem is fog majd változtatni az "üresség" érzetemen, és több értelmét fogom majd látni az életnek.


Addig is próbálok egyedül is boldog lenni, és olyan dolgokat csinálni, amiket szeretek. Szóval keresd meg te is, hogy mi hiányzik az életedből, mi miatt nem érzed jól magad, aztán gondold végig, hogy mit tudnál ellene tenni.

Mindenképpen tedd azt amit szeretnél és élvezd az életet!


Nekem pszichológus segitsége kellett, hogy a sok bántást és a családomban ért traumát feltudjam dolgozni. Most próbálom én is megtalálni a boldogságomat, ami nem lesz könnyű "játszma", mert nem volt túl könnyű életem sosem, de harcolok. :)


Remélem tudtam valamennyit segíteni, és hamar kimászol ebből a rossz időszakodból! Hidd el, érdemes élni, csak meg kell találnod a boldogságodat, és kívánom, hogy ez sikerüljön is! :)

2016. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso válaszoló..nagyon nagyon koszonom:) rossz érzés néha csak ugy lenni..semmit nem tenni egesz nap,bármibe belekezdek arra gondolok hogy nincsen értelme..remelem elmúlik
2016. máj. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!