Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ezt nem vettétek észre?

Ti ezt nem vettétek észre?

Figyelt kérdés

Most, hogy kozeleg az evvege, egyre jobban ellustultam. De eleg durvan. Mar nem erdekel semmi, csak, hogy hazajojjek es lefekudjek az agyamba zenet hallgatni. Neha van kedvem tanulni, de akkor is csak nyelveket, de sajnos mostanaban erzem azt, hogy nem annyira megy mint regebben. Sokszor kerulget a sirhatnek, de nemtudom miert. Volt mar, hogy fekudtem este az agyban nem tudtam aludni, csak forgolodtam es egyszer csak elkezdett folyni a konny a szemembol es zokogtam, de nem tudtam miert. Csak jol esett. Neha ugy erzem olyan jo lenne elmenni innen es itthagyni mindenkit...:/

Ez csak ilyen atmeneti allapot? Amolyan tinis dolog? Vagy szimplan elegem van a sulibol sulibolmeg mindenkibol?

Mit tehetnek?



2016. máj. 21. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt, 16L
2016. máj. 21. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem csak h ellustultam de le is rontottam az átlagom. Egy csomó 4-em lesz de nem tud érdekelni. Én is sokszor sírok csak úgy. Már annyira le*szarok mindent h az már fáj. De nekem ez máshogyan is kijön pl. nem izgat ha megbántok mást.
2016. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb egész évbe igy érzek:D
2016. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én még most is így érzek,pedig már nem vagyok iskolás
2016. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Javában kamasz vagy, 16 évesen. A hormonok most tombolnak a szervezetedben, és hangulatingadozásaid vannak, erre rájön még a tavaszi fáradtság is és az év végi demotiváltság. Nincs semmi baj, menj sportolj valamit és valami vitamint is szedhetnél, hogy kicsit felturbózd magad. Ha dumálnál, megtalálsz itt.
2016. máj. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!