Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha gyűlölöm a...

Mit csináljak, ha gyűlölöm a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Ők bármikor bárkit megkaphatnak, a férfiak körbeugrálják őket, a csillagokat is lehozzák nekik, a lányok meg úgy játszanak velük, mint macska az egérrel.

Ezzel szemben itt vagyok én, jobb napjaimon is csak az átlagos szintet ütöm meg, csak arra vágyom, hogy valaki őszintén szeressen, de nem kellek senkinek.

Tudom, hogy nem ők tehetnek róla, hogy ők szépek, én meg nem, de egyszerűen undorító az, amit a férfiakkal művelnek, ahogy hülyét tesznek belőlük.



2016. máj. 22. 12:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
keress fel egy pszichológust...
2016. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
Olyan nincs, hogy csúnya vagy. Biztos vagyok benne, hogy ha eljárnál sportolni mondjuk ügyelnél az alakodra téged is körbeugrálnának a fiúk.
2016. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
2-es, olyan undorító, amikor meghazudtolsz valakit. Semmibe veszed a problémáit.
2016. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy rossz az alakom? Az alak mit se számít, ha valakinek nem előnyös az arca.
2016. máj. 22. 12:57
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
Ez hülyeség szerintem. Egy jó alak, mosolygós arc bárkit meg képes fogni.
2016. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichiáternél is, semmit nem segített.
2016. máj. 22. 12:58
 7/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, hogy mindenkire mosolygok, akkor meg beszólogattak, hogy mi a f#szt nevetek. Alapvetően mindenhol bunkók velem, nem csak a férfiak.
2016. máj. 22. 13:00
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

6: Mondjuk a pszichiáterek nem arról híresek, hogy nagyon segítőkészek lennének. Főleg ha nem maszekhoz mész.


Nem akarsz mutatni nekem egy képet magadról? Valahogy nem tudom elképzelni, hogy annyira hátrányos lenne az arcberendezkedésed, hogy nem kellenél senkinek...

2016. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Maszekhez jártam.

Pedig elhiheted, 23 éves vagyok, még soha nem kellettem senkinek. Képet nem mutatok, bocsi, de semmi értelme.

2016. máj. 22. 13:02
 10/25 anonim válasza:
68%
Növeszf hosszúra a hajad, irány a kozmetikus. Smink csodakra képes. Esetleg fogorvos ha ugy van. Tedd széppé magad ha csúnyának érzwd magad
2016. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!