Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyáron halálra fogom unni...

Nyáron halálra fogom unni magam, ti mit fogtok csinálni? 17/l

Figyelt kérdés

Bulizás kizárva nem voltam még és nem akarok menni

Egy darab barátom sincs, szóval egyedül kell elfoglalni magam

Dolgozni elmennék de nincs hova

Vidéki kisfaluba elek a kornyeken is kis faluk vannak de itt semmit se lehet csinálni es nem vagyok joba senkivel rá adasul 😂😂😂

Rokonok messze laknak.

Tervben van hogy tornazni fogok itthon, mert fogyni akarok meg jobb alakot akarok

Sorozatokat akarok el kezdeni magyart is meg angolt is hogy jobb legyen az angol tudásom

Könyvet fogok olvasni ha lesz pénzem olyat venni ami érdekel 😂😂😂

Strand kívan zárva mert utálom a testem

Amugy meg szüneteltetve van a tanulmányom tehát egész évben itthon voltam de valahogy megis jobb volt úgy unatkozni mint így hogy tudom mindenki jól elvan 😂😂😂

Nincs több ötletem hogy miket kéne csinálni.

Ti miket fogtok?

Gondoltam arra is hogy veszek alsós könyveket es atismetlek mindent hogy el ne felejtsem 😂😂😂 SOS!!!


2016. máj. 26. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
A strandon nem az a lényeg, hogy nézel ki, hanem hogy jól érezd magad. :) Előző nyáron, amikor még kis piszkafa voltam, én is utáltam a testem, de attól még imádtam lecsúszni a fél kilóméteres csúszdákon xD
2016. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha falun élsz, akkor kertészkedni is lehet. Nincs jobb, mint fáról szedett meggyet enni vagy zöldségeket nevelni. ☺
2016. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Cseresznyét lopni majd akarok menni a hegyre de az a baj hogy nincsenek barátaim.. pedig olyan jo lenne ha csak küldenek egy uzit és tali vhol hmmm 😃😃😃😃
2016. máj. 26. 16:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2016. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

A nyaram: megyek nyaralni sok helyre, megyek apukámhoz Pestre, megyem mindenféle strandra, a virágkarneválra, Balatonra, tanulok a gimire, olvasok, kézműveskedek, pihenek, beszélgetek barátokkal, ismerősökkel, gépezek, játszok a kutyámmal, rajzolok, festek. Most ennyi jutott eszembe:)

Ha van kedved írj privátot és majd nyáron is irogathatunk ;D Lány vagyok:)

2016. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Ezek jó ötletek. :) Szerintem kipróbálhatnál valami új hobbit, mint pl. rajzolás, festés vagy ahogy egy előző is írta kertészkedés. Én is laktam kis faluban, akkor eljártam biciklizni mindenfelé és belopakodtam érdekes helyekre, fotózgattam ha épp nem otthon ültem. Szerencsére volt pár barátom és a nagymamám is a közelben lakott így át tudtam menni hozzájuk néha. Sokszor mentünk gyümölcsöt szedni.

Ezen kívül gyöngyöt fűztem, pakolásztam, rajzoltam sokat. Meg persze gépeztem rengeteget. Facebook csoportokban meg animés oldalakon ismerkedtem.

Most városban lakom de nincs semmi pénzem meg barátaim sem úgyhogy próbálok munkát keresni. Amúgy az évente új nyár elején írt bakancslistámról csinálgatnék dolgokat amin x sorozat megnézésetől kezdve vannak olyan izgalmas dolgok is, mint a buborékfújás... 18/L

2016. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Ásd fel a kertet, termessz zöldséget. Vagy simán menj el dolgozni pénzért, jó ha van az embernek zsebpénze.


Ha meg fővárosi vagy biztos vannak jó programok a városban ahova érdemes elmenni. Vagy csak szimplán menj el sétálni kirándulni valahová.

2016. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Fotózás, olvasás, rajzolás?

Amúgy meg irigyellek. De komolyan. Ennyi idősen nekem is ki kellett volna használnom a "majdmeghalokúgyuncsizok" nyarakat.

2016. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gyúrni fogok
2016. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Életed előző 10 éve miről szólt ha szabad kérdeznem?
2016. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!