Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kedvelik sokan Cersei...

Miért kedvelik sokan Cersei Lannistert?

Figyelt kérdés

Egyértelműen negatív szereplő, torz és undok jellemű, rosszindulatú alak, mégis sokaknak szimpatikus.

A gyermekei szeretetén kívül semmi jó nincs benne. (Ráadásul az utóbbi tulajdonság - szerencsére - gyakori jellemvonásnak számít.)

Tehát, az őt kedvelőknek is hasonló lelkületűnek kell/szükséges lenniük... Mert jólelkű/egészséges ember nem szeret(het)i Cerseit.


2016. máj. 26. 22:53
 1/4 piriiiii ***** válasza:
50%

Van, aki nem a jót alakító szereplőket kedveli, épp azért, mert a rosszat alakítja. Szerintem ez így rendben is van. Egy színész nem feltétlenül attól jó színész, mert aktuálisan éppen egy pozitív szereplőt alakít. Attól még lehet kedvelni, hogy a sátánt alakítja.

Bár én meglepődnék, ha bárki is kedvelné, mert szerintem az egész karakter úgy szar és unalmas, ahogy van. Vannak nála sokkal érdekesebb negatív szereplők is.

Amúgy egy csomó Stark is utólag azért nem szimpi már, mert mind jó, becsületes (volt), tehát: unalmas. Gondolok itt főként a két szülőre. Ezt lehet, hogy Aryával akarták mondjuk ellensúlyozni, de átestek a ló másik oldalára. :D

2016. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

23:02

Konkrétan ezzel egyetértek veled. Például az egyik kedvenc színészem Sir Christopher Lee volt, aki ugye Szarumánt is alakította.

Ramsayt utálom még nagyon.

2016. máj. 26. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Kegyetlenül megfarkalnám, mint a nézők 90%-a:D
2016. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a színésznőt kedvelem nagyon, ezért szeretem a karakterét! :-)
2016. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!