Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy nem túl szép lány aki...

Van egy nem túl szép lány aki nekem nem tetszik de ir mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

először kép nélkül beszéltem, de hogy megláttam elment a kedvem kicsit, nem válaszoltam neki, köszönt de arra se,

Nem akarom megbántani, mert tudom h sz.r lehet ha lerázzák az embert..

Nem tudom, mit kéne csinálnom ?


2016. máj. 30. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani neki, hogy -ne haragudj, de másnak kélzeltelek és egészen más a zsánerem; ami pedig fontos Számomra, hogy külsőleg arra hasonlatos legyen az a valaki, akivel komolyabbat szeretnél, illetve akivel ismerkedni szeretnél. És hogy ezért nem szeretnéd áltatni...

Szerintem ez korrekt így és nem annyira bántó, nem az ő "hibáira", illetve külsejére van kihegyezve.

2016. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, egy nem túl előnyös fotót csinált magáról, vagy nincs teljesen még kialakulva nála, milyen külső a legjobb számára.

Meg a fotók amúgy is csalók, élőben lehet, más.

Én sokszor csalódtam így(pozitívan) mert sokkal rosszabbra számítottam.

De amúgy sincs csúnya lány/nő szerintem. :)

F

2016. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmm :)
2016. máj. 30. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Én pl szeretem a nem szép lányokat, pedig normálisan nézek ki. Nem is szokták elhinni, hogy érdeklődöm feléjük... :(
2016. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!