Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te irsz naplot?

Te irsz naplot?

Figyelt kérdés
Ha igen,mit irsz bele,milyen gyakran irsz bele,hova rejted,mivel dekoralod,mibe irod? Mindenre kivancsi vagyok ezzel kapcsolatban :D

2016. máj. 30. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
írok. Általában 1-2 havonta írok bele egy a/4es oldalt az akkori dolgaimról ,jövőbeli terveimről, vagy az elmúlt hónapok történéseiről. Amik számomra meghatározóak voltak. Sima A4es spirál füzetbe írom. Nem dekorálom. Nem rejtegetem, itt van az asztalom egyik fiókjában.
2016. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Írok. Szinte minden nap írok bele, de nem a napközben történt dolgokról. Ez inkább amolyan "munkanapló" - az írással kapcsolatos ötleteket jegyzem, azt, hogy egy-egy írással mennyit haladtam, hol akadtam el, mit kell megoldani... ilyesmik.

Valamint hogy mit olvastam, mit láttam ( film, színház, sorozat.

A gépemen van egy jelszóval védett fájlban.

2016. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Hűha, úgy vártam, hogy valakinek elmondjam a kis naplós sztorimat, vagy sztoriaimat. Kezdjünk bele!

Szóval, életemben, nem is tudom megszámolni, hányszor írtam naplót, és dobtam ki azután. Sad story.

Egyszer kiskoromban kaptam egy naplót, ami direkt napló volt, és úgy adták nekem, hogy nesze napló. Kb úgy kezdtem mindig, hogy "Szia naplóm, ma jó/rossz napom volt. És ugye, mondaom sem kell, hogy akkor még kicsi voltam, úgymond nem volt titkom senki előtt, tesóm, barátnőm is elolvasta... Ennyit a naplóról... Végül kb egy fél évig irogáltam bele, vagy pár hónapig, nem emlékszem annyira rá, de nem fontos. Kitépkedtem belőle a lapokat, és elraktam a fiókba.

Nemsoká' kaptam egy füzetet, amit megint elkezdtem napónak használni, csak már titkos írással. Sajna, ezt az ágy alá rejtettem, mondanom sem kell, hogy meg lett találva.

Ezután elkezdtem még egy naplót, amibe olyan hülyhe dolgokat írtam, mint hogy hány gyereket akarok majd... (Ne kérdezd) Meg lett találva...

Egy két év múlva anyukám hozott egy szép keményborítású füzetet, mi lett belőle?? Naplóó! Pár hétig...

Pár év elteltével, kaptam két szép füzetet. Egy sorozatnak hála (called Violetta) megint naplózásba akartam kezdeni. Ebből a kettőből, egybe el is kezdtem irogálni mindenfélét, csak ennek is az lett a vége, hogy kitéptem a lapjait, és eltettem.

Egy és fél éve, vagy egy éve, mgint elkezdtem egyet, na ez már kb 3 hónapig tartott, pont amíg félig be nem telt. Itt már normálisan tudtam fogalmazni, és tényleg nem úgy nézett ki, mint egy erőltetett napló, színes volt. Egyébként szép volt, én magam díszítettem :D

Aztán már nem kellett, mert meguntam.Fél évre rá, kezdtem egy újat, ami nagyon a szívemhez nőtt, rendesen tényleg minden nap írtam bele, és kb minden nap azt vártam, hogy írhassak bele. Csak, nincs igazán úgymond magánéletem, a naplót nem tudtam úgy elrejteni, hogy senki ne találja meg, ráadásul nem tudom miért, a körülöttem lévő emberek némelyikének fétise a cuccaim közt kutakodás (???) ezért, kb 3 hónapig írtam. Ez egy zöld pici füzet volt, kb A3-mas, vagy kisebb, baglyokkal díszítve. Hát jó, megsemmisítettem, mert nem szerettem volna, ha bárki beleolvasna.

Végül, nemrég megint kedevet kaptam hozzá, és annak a szegény naplónak, kemény egy napig tartott az élete. Összvissz egy oldalt írtam bele, mert "meguntam"

Most van egy naplóm, ami egy olyan napló, hpogy ha van kedvem, akkor rajzolok bele, és a rajzhoz írok pár mondatot, de szegényke nem fog sokáig élni.

És ez még csak a fele volt. Voltak olyan naplóim, amikbe csak rajzoltam, lerajzoltam, amit leírtam volna amúgy.

Per pillanat ítt van mellettem a mostani,de mindjárt meghal! :D

Nem tudom, még mennyi naplót fogok írni, de remélem már semennyit, mert ennek így nincs értelme.

2016. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Írok, egy mintás, keményfedelű füzetbe. Mivel nehezen tudok beszélni az érzéseimről, ezért abba szoktam beírni, amit nem tudok kimondani.Van, hogy mindennap írok, de volt, hogy 2 hónapig semmi, attól függ.
2016. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindennap. 23f
2016. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,3.kitartas :D
2016. máj. 30. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
A telom jegyzeteibe irom, koddal vedem le. Idotol fugg, de leginkabb hetvegen szoktam vezetni. Az erzesek pontos atadasanak erdekeben smileyeket hasznalok. Az adott het tortneseit irom le, epp mi bant, mi foglalkoztat, ki hianyzik, mik a celjaim meg ilyenek.
2016. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Írom a munkahelyemen történteket minden nap. Hogy hol van, az már titok:). Nem dekorálom.
2016. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

régen volt nekem is

egy-két évig írtam, ha jól emlékszem

2016. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Írok, 2003 nyara óta, szinte minden nap, de legalább hetente :) Nem rejtem el,mert anyukám tiszteletben tartja, meg tudja, hogy amit titkolok az úgyis kiderül, illetve kollégiumban sem izgat senkit.Füzetbe írom, a mostani újrahasznosított papírból van, motivációs szöveggel a borítón. Dekorálás teljesen változó, magát a füzetet nem dekoráltam ki, de a lapjaira sokszor beragasztok jegyeket, szórólapokból kivágott dolgokat, néha matricákat is, és sokszor lerajzolok egy-egy ajándékot, pl. karácsonnykor.8 éves korom óta, azaz lassan 14 éve az életem része és nem bántam meg, sokat lehet tanulni abból, ha visszaolvasod a dolgokat. pl. az exemet is úgy engedtem el, hogy a naplómba írtam egy levelet neki, és ez segített.meg sokszor a helyzetekre, amik előjönnekott van a válasz a korábbi bejegyzéseidben. Nem csak akkor segít a naplóírás, ha dühös vagy frusztrált vagy, esetleg szomorú, hanem akkor is, amikor a mindennapjaidban történik 1-1 szép, örömteli pillanat. Én például leírtam, mikor az egyetemen megdicsérte a tanár a hozzászólásomat, ha találkoztam egy érdekes emberrel vagy felvidított egy cserfes kigyerek a buszon. :) Ha még írod ne hagyd abba, én 50 évesen is remélem, hogy írni fogom. :)
2017. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!