Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan tette ezt?

Szerintetek jogosan tette ezt?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm megkapta az anyukája telefonját, de még nem teljesen az övé, csak kipróbálhatta, bejelentkezett az anyukája telefonján a saját facebookjába és onnan írt nekem, és egy csoportchatbe, ami a szeptembertől induló osztályunknak az ismerkedős beszélgetése. Egyszer csak azt látjuk, hogy a barátnőm facebookjából az anyukája írt a csoportchatbe, hogy hogy beszélünk már, mi ez a duma, hogy a lányát hagyjuk ki ebből, meg hogy vagy normális emberi szavakkal beszéljünk vagy inkább sehogy meg hogy undorító a stílusunk.

Na most van a csoportban pár ember, akire ez igaz, de engem az idegesített fel a legjobban, hogy engem is egy kalap alá vett velük, és már a saját facebookjából privátban írt rám, hogy ameddig nem változtatok a stílusomon meg a viselkedésemen, nem találkozhatok a legjobb barátnőmmel, meg hogy anya büszke lehet rám hogy így viselkedek meg hogy vegyek vissza az arcomból mert nehogy kitálaljon anyának.

Na, megérteném ezt akkor, ha tényleg alpári módon írkálnék, de szerintem az hogy néha-néha csúnyán beszélek/írok vagy viccből szlengeket használok(amit mellesleg anya is tud), még nem ennyire undorító a stílusom, ami pedig a legjobb, hogy a lánya sem különb, ugyanolyan csúnyán beszél, és ugyanúgy beszél, mint bárki más a csoportból. Meg nem tudom velem van -e a baj hogy ezt gondolom, de szerintem minden szülő a saját gyerekének a nevelésével foglalkozzon, más gyerekének a stílusa és személyisége pedig nem az ő dolga, még akkor sem, ha a saját gyereke barátnőjéről van szó, aki mellesleg semmilyen rossz hatással nincs a lányára.


Szerintetek igazam van, vagy a lány anyukájának adtok igazat?


2016. máj. 30. 18:25
 1/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem teljes mértékben neked van igazad! Velem is volt már így hogy a legjobb barátomnak írok facen és mondtam neki egy csunya szót (nem bántásból)és az anya azt üzente az ő (legjobb barátom) nevében hogy felírja a homlokomra azt a csunya szót!
2016. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani. Minden esetre én megmutatnám a beszélgetést anyukádnak, hogy mekkora pofátlan már a barátnőd anyja, meg azt is amit neked írt, meg hogy fenyeget. Ha te csak az igazat mondod akkor már nem is tudsz olyan rosszul járni, ne később tudja meg anyud és főleg ne mástól.
2016. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anya tud mindent, elmeséltem neki mindent, ő azt mondta hogy a barátnőmnek is voltak már csúnya megnyilvánulásai, mégsem szólt rá, mert nem az ő dolga, az anyukájának is magában kellett volna tartania a véleményét.
2016. máj. 30. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!