Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell vagy érdemes...

Hogyan kell vagy érdemes viselkedni a kórházban az utálatos nővérekkel?

Figyelt kérdés
Mert hogy van közöttük nagyon rendes is de azért többségben utálatosak. Elég sokat voltam már kórházban és szabályosan rettegek ha oda kell menni .
2016. máj. 31. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, mi lehet a célravezető a bunkóbb nővérekkel kapcsolatban, annyit cikkeznek a kevés fizetésükről, meg minden, hogy tényleg nem tudja az ember, mit higgyen.Mondjuk, ha ki van szolgáltatva nekik valaki, nem biztos hogy jó ötlet tovább feszíteni a húrt. Egyszer én is voltam kórházban, volt egy két kőbunkó, de nem viselkedtem velük én is úgy, hanem mint a többivel, meg igyekeztem minél kevesebb munkába kerülni nekik.(ha családtagok bejöttek elkísértek a dolgaimra, ilyesmi, nekik már nem kellett) Mondjuk én nem tudnám csinálni azt a fajta munkát, amit ők, csodálom a türelmüket. Csak hát néha náluk is elszakad a cérna.

2016. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbben csak életuntak. Legyél kedves. Amikor kórházban voltam úgy adott át az egyik nővér: és X, aki mindig mosolyog (egyébként nem vagyok egy csupamosoly, viszont örültem, hogy élve megúsztam). Volt olyan ott is akitől szinte féltem, azt hittem bunkó, pedig csak unott volt. Egy kis pénz, ajándék, érdeklődés (valódi!), kedvesség és ha nem ugráltatod őket az ilyeneken segíthet. Persze a kőbunkóknál ez se hatásos.
2016. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legcélravezetőbb és a legtisztább ha tiszta lelkiismerettel akarsz távozni, hogy végtelenül kedves maradsz. Tapasztalataim szerint az elsőre nyers modorú nővérek, orvosok is megenyhülnek a végére. Ha meg nem, az ő baja nem a tied. Te korrekt voltál. Szerintem nem a revans a jó út. Csak feleslegesen megemeli a vérnyomást és még mások előtt is úgy viselkedtél ahogy nem is akarnád magad látni.
2016. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!