Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan még miért nem fogadják...

Sokan még miért nem fogadják el a túlsúlyos embereket?

Figyelt kérdés
Most nem a nagyon kövérekről beszélek.De akin van 10-20 kiló felesleg azt is megszólják,szekálják,sértegetik...Van aki le kövérezi Kim Kardashiant is.

2016. jún. 1. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Felnőtt emberek nagy részét nem igazán érdekli ez a dolog, leginkább a kamasz, vagy 20-as évei elején járók foglalkoznak ilyennel.
2016. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem a túlsúlyosakat nem fogadják el, hanem úgy általában senkit sem.

Aki vékony, arra azt mondják, hogy anorexiás. Aki szemüveges, azt azért piszkálják. Aki máshogy öltözik, mint ők, azzal az a gond.

Szóval mindenkibe bele lehet kötni.

Mondjuk 20 kg felesleg azért nem csak egy kis túlsúly. Már csak az egészség szempontjából sem jó. És nem azért, hogy másoknak megfeleljen az illető.

Kim K-t meg nem kell ezért sajnálni. Ő valószínűleg ezerszer elégedettem magával, mint azok, akik lekövérezik :)

2016. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenki teszi ezt. Az emberek egy része fikázza, mert elégedetlen és így jobban érzi magát talán... a másik része nem foglalkozik ilyen pitiáner dolgokkal mint mások külsejének méregetése. Azokat nem halljuk ezért hihetjük azt, hogy "mindenki" ezt teszi. De nem.
2016. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
90%
Mert önmagukban is van egy hiba, amit azzal próbálnak palástolni, hogy a másik legszembeötlőbb hibáit hangoztatják - súly, szemüveg, sérülés nyoma, öltözködés...
2016. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Hova jársz? Oviba? Ott szoktak csúfolódni!
2016. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

igaza van a többieknek. akik képesek másokat lekövérezni, azok másba is simán belekötnek. legyen az túl sovány vagy túl magas vagy csak túl szép vagy túl okos.. az ilyen embereknek mindegy, bárkibe bele tudnak kötni.

annyit tudsz tenni,hogy az ilyen embereket kizárod az életedből. NE olyan emberekkel barátkozz,ahol ez a fő téma,hogy mekkora segge van xy-nak, meg jó dagadt lett.

2016. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
A túlsúlyosakat még mindig előbb fogadják el, mint a sovány embereket. :)
2016. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem fogadják el.

Én kimondottan kedvelem őket. Legalábbis akik valamilyen betegségből eredően túlsúlyosak, és nem tudnak tenni ellene, és megbékéltek önmagukkal, azok kimondottan életvidám, pozitív gondolkodású és sodró lendületű emberek.

Több ilyen túlsúlyos haverom is van, fiú is lány is, és mindig a jókedv jellemzi a társalgást velük.


Az emberek egy része gondolom igénytelennek tartja őket. De sokan hormonális betegségek miatt szednek fel jelentős túlsúlyt...

2016. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Én nem fikázom se a vékonyt,se a kövért. Ha ő úgy jól érzi magát,legyen. Inkább csak ledöbbenek magamban,hogy tudna változtatni,mégsem teszi. De tudom,vannak kifogások,hogy nincs rá ideje (csak arra nincs idő,amire nem akarjuk,hogy legyen), fáj a feje,süt a nap,felhős az ég,kedd van,stb.


Kivételek,akik betegségből adódóan vékonyak,túlsúlyosak.

2016. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek magukat nem fogadják el és a saját hiányosságaikról vonják el azzal a figyelmet, hogy másokat fikáznak. :) ismertem egy nagyon ronda srácot olyan IQ-val, hogy majdnem növény volt olyan ostoba volt. Annak volt a mániája megszólni a kövérebb embereket,meg úgy igazából mindenkit. Azt hitte ezzel lesz jópofa és "jobb pasi", pedig csak még szánalmasabbá tette. :D nem mellesleg vannak nagyon szép "túlsúlyos" lányok ès mielőtt valaki oltogatni kezdi a másikat nézzen magába!

Nem mellesleg nem ér úgy megszólni másokat, hogy az illető nemcsak ostoba, hanem ronda is...

2016. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!