Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerek közmunkások? Hogy...

Gyerek közmunkások? Hogy engedhetik ezt meg?

Figyelt kérdés

Találtam egy cikket ahol van egy video:

[link]


A hir tv adásábol.olyan dühítő hogy fiatal gyerekeket vonnak be a közmunkába bárcsak megszűnne a közfoglalkoztatás kezd egyre botrányosabb lenni az egész es még sok helyen ahol minimálbért adtak eddig mostmár közmunkabért adnak 😡😡



#közmunka #túlzás #munkahely nincs #iskola helyett csicskamunkás
2016. jún. 5. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Tanuljon vagy dolgozzon. Az ő döntése.
2016. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A közmunka igazából nem munka, viszont a kormánynak jó mert a foglalkoztatottsági és munkanélküliségi adatokat jól tudja "kozmetikázni" a közmunkán foglalkoztatottak számával.
2016. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem kötelező a közmunka ,ha jól tudom. Senkit nem hajtanak ostorral füvet vágni.
2016. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
91%
Szégyen az egész ország... El kellenne rejteni ezeket az értelmiségeket oda, ahol még a nap se süt. Ott okoskodhatnának. Szerintem k..rvára nem lehet választani, adót fizetni kell, minden felvett/elköltött kibeb...szott tetves forint után, amit kiadnak a kezükből, és ami visszaforgatva hozzájuk megy ismét. Ha kevéssel gurul a sz..r, többel szárnyalhatna is. Dee jó ez így a cirkusz igazgatóinak, ők nem éheznek, semmi. A közmunka meg egy vicc, meg az is, hogy embereket lakoltat ki az önkormányzat, mert nem tudnak fizetni albérletet közmunka pénzből, tiszta szégyen. Akinek meg nincs pénzze arra, hogy folytatni tudja a tanulmányait, meg van fogva, kénytelen közmunkára menni, hogy legalább valami legyen. Persze ez nem számít munkának, mégis a fizetésed 40 százalékát levonják, csak hogy te is hozzájárulj a patkányok milliárdos hóbortjaihoz.
2016. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Úgy hallottam a közmunka semmittevésről szól. Akkor meg mi a probléma? Kevés munkáért kevés pénzt adnak.
2016. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"jobban teljesítünk" F*asza...
2016. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha az iskolakerülő cigánygyerek alanyi jogon kapná a segélyt, akkor meg azon csattognátok.
2016. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

„Úgy hallottam a közmunka semmittevésről szól. Akkor meg mi a probléma? Kevés munkáért kevés pénzt adnak.”


Változó, ki milyen helyet fog ki, dolgoztam olyan helyen közmunkában, ahol több feladatom volt, mint a közalkalmazott kolléganőnek, mert ő nem értett hozzá és nem is volt hajlandó megtanulni, de ő volt protekciós, akit kitenni nem lehetett, utána volt szerencsém a másik végletthez is, aminek tényleg semmi értelme nem volt, ültünk és beszélgettünk egész nap, ritkán volt valami komolytalan kis feladat, mi csináltuk volna, de nem volt mit, munkával jobban telik az idő, mint ücsörgéssel, elmenni sem lehetett hamarabb, még az ebédidőt is külön le kellett „dolgozni”, mikor egész nap nem is volt mit csinálni, az egész egy kirakat volt.

2016. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki nem dolgozik, az ne is egyék.
2016. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!