Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi Harrison Ford telefonszáma?

Mi Harrison Ford telefonszáma?

Figyelt kérdés
Teljesen komolyan kérdezem, ugyanis egyes hírek szerint aláírtak vele a Star Wars 8. részére, egyes hírek szerint pedig nem. Csak biztosra akarok menni... Oké, hogy Han Solo meghalt az Ébredő erőben meg minden, de ebben a mai filmes világban ki tudja... xDD

2016. jún. 6. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
S felakarod hívni, hogy megkérdezd?
2016. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Igen, ez a terv, hiszen nála jobban senki nem tudhatja... ;)
2016. jún. 6. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Mivel a 6. rész után, de az első rész előtt fog játszódni a 8. rész így simán benne lehet.


De valószínűleg nem lesz, mivel már túl öreg, plusz már rég megvan ki lesz az új Han Solo

2016. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
nekem a dártvéder telefonszáma kéne, el akarom hívni fagyizni.
2016. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

"Mivel a 6. rész után, de az első rész előtt fog játszódni a 8. rész így simán benne lehet."

Ennek a mondatnak így nem sok értelme volt.

A 8. rész értelemszerűen azután játszódik, hogy Rey megtalálta Luke-ot.


Kérdező, a hír valószínűleg kamu, de azért érdekelne, hol olvastad?

2016. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdező a 8. részről írt, nem a 8. epizódról. A 8. rész pedig a "the rogue one"
2016. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Azt ugye tudod hogy az epizód és a rész szinonimák?

A Zsivány egyes nem egy számozott Star Wars film, hanem csak egy, a Star Wars világában játszódó történet, mint a Klónok háborúja is:

[link]

Szóval a logikád alapján a Rogue one már a 9. rész lenne, úgyhogy semmiképp sem stimmel.

2016. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

""Mivel a 6. rész után, de az első rész előtt fog játszódni a 8. rész így simán benne lehet."

Ennek a mondatnak így nem sok értelme volt.


Ez nekem sem volt túl világos, ezek szerint nem vagyok egyedül.


"A 8. rész értelemszerűen azután játszódik, hogy Rey megtalálta Luke-ot."


Pontosan, én erre a "részre" gondolok, nem a decemberben érkező spin-off-szerűségre - mert hogy ha nem tévesek az értesüléseim, az Ébredő erő folytatása nem most, hanem elvileg csak jövőre érkezik. A téma pedig ma került szóba haverok között, az infó, ami a kérdés kifejtésében szerepel tőlük származik, de én is emlékszem ilyesmire, pár hónapja olvastam valahol.

2016. jún. 6. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:

És ugye nem gondolod komolyan, hogy csak úgy felhívod őt? :D


Amúgy elvileg nemsokára Magyarországra jön (lehet, hogy már itt is van azóta), szóval kérdezd meg majd tőle személyesen.

2016. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!