Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez egoizmus lenne?

Ez egoizmus lenne?

Figyelt kérdés
Ha a frissen osszekoltozott parnal a falon az egyik fel sajat festmenye lenne kiteve
2016. jún. 7. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Te minek erzed/erzitek? Lehet egy kicsit az lenne,de a ti hazatok es ha ugy erzitek jol magatokat benne ha kint van az a festmeny akkor rakjatok ki. Engem nem erdekelne, hogy minek nezne ki, mit gondolna mas.
2016. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Én büszke lennék a festményre, ha én vagy a párom készítette volna. :) Dehogy egoizmus!
2016. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kései Sirató ***** válasza:
Egyáltalán nem egoizmus.
2016. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vendégként mit gondolnátok?
2016. jún. 7. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:

- De jó! Hogy csináltad? Mennyi ideig tartott? De szuper!(2-es voltam) -így reagálnék


Festőművész, grafikus miért ne tehetné ki a művét? Nekem tetszene. Sőt: van ez a Fessneki program is, szépeket alkotnak, azt is ki kell tenni a falra! :)

2016. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) es ha nem festomuvesz vagy grafikus csak tehetseges de egyebkent teljesen ellentetes munkakore van?
2016. jún. 7. 09:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor is kiteheti, miért ne?:)

Én sokszor belekezdtem már abba, hogy akkor most alkotok valamit. Odáig jutottam, hogy kaptam felnőtt színezőt. Ha lenne megfelelő színesem (árnyalatok stb., mert szeretnék egy szín több árnyalatával dolgozni) és jól is sikerülne egy "alkotásom", kitenném. De írtam a Fessnekit, nézd meg, nagyon jól sikerülnek, és nem profik. :)

2016. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudok festeni es sokan kerdeztek hogy miert nem ez a munnam szoval nem arrol van szo hogy valakinek a segitsege kene. Csak erre voltam kivancsi hogy ezt masok hogy latnak.

Koszi a valaszokat :)

2016. jún. 7. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez bőven jó.

Nekem a kedvencem mikor egy teljes oltár van magukról az embereknek

2016. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan a szüleimmel lakok, de kint van a lakásban az egyik pasztellképem, ők akarták kitenni. A barátom szobájában kint vannak a tőlem kapott munkák, és az én szobámban is általam készített festmény van. Én nem hiszem hogy ez egoizmus, vagy villogás, a szobámban lévő festmény festményként nem a legjobb, de nekem sokat jelent:) Az furcsa lenne ha egy nagy önarckép lenne, de szerintem ha csak ő készítette nem gond kirakni:) Így legalább pont olyan lesz a lakás díszítése amilyet szeretnél:D Nem azt mondom hogy kiállítást kell csinálni a lakásból, de pár képet kirakni nem egoizmus:)
2016. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!