Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a sógornőm...

Fedra123 kérdése:

Mit tegyek ha a sógornőm meglopott és nem akarja vissza adni a pénzt?

Figyelt kérdés
néhány hónapja lettem egy kozmetikai cég tanácsadója. sógornőm segített vásárlókat szerezni, csak az volt a bökkenő hogy nem abba a városba ahol lakom. ez nem is lett volna probléma, mertnekem is voltak vásárlóim. csak a termékek árát egy csekken küldték. mivel nálla többen rendeltek így én összeszedtem a pénzt és átadtam neki hogy amit ő szedett össze azzal együtt fel legyenek adva a csekkek. állította hogy feladta. kb.:1hónapig. de mivel túlléptük a keretet a küvetkező megrendelést csak utánvétellel engedték. a végén kiderült hogy minden vásárló kifizette csak ő zsebre tette és nem óhajtotta kifizetni a rábízott számlákat. ráadásul válltig tagadta hogy megkapta a pénzt. aztán máskor meg azt mondta hogy valami gond lehet a központban és azért nem írták jóvá a számlákat. másnap le mentem hozzá a városba és elkértem a számlákat akkor már azt is hazudta hogy a postán nem tépték le a végüket. ez több mint féléve történt. feljelenteni nem szeretném de ittvan hogy betegszabira kellett mennem és már a lakást sem tudtam befizetni mert még mindíg a cégnek törlesztem azt az összeget amit ellopott tőlem és a cégtől. mit tegyek vele? állandóan azt mondja hogy fizetéskor megadja. több mint 90,000 ft-ról van szó.

2016. jún. 7. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szólsz a férjednek ha nem tudja és intézkedj a rendőrségen is ezt közöld a tolvajjal és zárd ki az életedből . A bizalmas körödben közöld a tényeket . Sajnos 1 ezer Ft-ot megkockáztat az aki tróger .
2016. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!