Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha a családom...

Normális, ha a családom folyamatosan a súlyom miatt cikiz?

Figyelt kérdés

Nem értem, komolyan. 168 cm vagyok 74 kg. Tudom, nem vagyok vékony, 10 kg-ot szeretnék fogyni, de annyira rosszul esik, hogy apu folyton dundikának nevez, a tesóm husinak. Nőből vagyok, melyik nőnek esik jól, hogy más nőkre azy mondják a jelenlétemben, hogy szép, engem meg cikiznek...

A legrosszabb, hogy érzem, hogy nem birom ezt tovább idegileg. A fogyást tervezem, pròbálok kevesebbett enni, de kikészít a folyamatos beszòlogatás...


2016. jún. 8. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy egyáltalán elhízva, pont jó a súlyod. Ha lány vagy, akkor főképp. A lányok alapból zsírosabbak, mert ilyen a genetikájuk. :) Csak túlreagálod. Amúgy én még örülnék is a husinak, elvégre a hús izmot jelent, semmi köze az elhízáshoz.
2016. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Első is kövér gyerek...ne foglalkozz velük, amúgy. Sok kövér fiú is van. Ha le szeretnél fogyni (ami mindenképpen csak jó lenne), akkor meg csináld. Ennyi. Kitartást!
2016. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem kérdező inkább kövér mint húsos.

Engem is cikiztek a súlyom miatt, meguntam és elkezdtem lefogyni(nem jojó diétával meg koplalással meg egyéb hülyeségekkel)

Minden héten elmegyek pár tíz kilometer túrázni 10-20 kiló súllyal a hátamon. Havi 1 kg stabilan megy le kb egy éve folyamatosan

115-ről fogytam 103-ra egy év alatt, pedig ugyanannyit és ugyanazt eszek

20F

2016. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3.eléf bunkó vagy, már bocsi! Normális, értelmes férfiak nem mondják azt egy nőre, hogy kövér!! Bár lehet az a probléma, hogy még gyerek vagy, nincs honnan tudni!!
2016. jún. 8. 09:40
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok: 175 cm, 80 kg, de ez mind izom. 1 éve edzek.


Harmadik baromi nagy hülyeséget mondott. Ha a diétád nincs rendezve, egy grammot nem fogsz fogyni, max vizet izzadsz ki, amit vissza is töltesz, ha megszomjazol. Először is kevesebb kalóriát kell bevinned egy nap, mint amennyit elégetsz. Ebben rejlik a titok.

2016. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A tény az tény... Nem bűn túlsúlyosnak lenni, de ha zavar akkor tegyél ellene... Én speciel nagyon vékony vagyok fiú létemre, de nem zavar, jó így.
2016. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudod mekkora helyet foglal 1 kiló zsír és 1 kiló izom? 1 kiló zsír körülbelül ötször annyit, mint 1 kiló izom. Ennyi a különbség köztem, és az elhízott emberek között. ;)
2016. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az Ön Testtömegindexe:

26.2

Túlsúly


Normál 18,5 - 24,9

2016. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
1 hete fogyozom, hogy mellette tornazom is, szoval ne dobalozzon senki olyan dolgokkal, amirol nem tud. Nem azt kertem, hogy mondjatok meg, hogy hogy kell fogyni... Nem, ne mondjak, hogy vekony vagyok, mert tudom, hogy nem, de ne emlegessek napi szinten tobvszor ugy, hogy ok se vekonyak!
2016. jún. 8. 10:11
 10/17 A kérdező kommentje:
8.en is kiszamitottam, es nekem erdekes mod azt irta, hogy normal. Kor is kell, azt te honnan is tudnad...
2016. jún. 8. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!