Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiúk, akik...

Vannak itt olyan fiúk, akik úgy érzik, hogy rossz testbe szulettek, illetve olyanok, akik mar a női nem képviselőjeként élnek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen lett az eredmény, boldog lettél-e, mennyire nőies az arcod, felismerik e az emberek, hogy valaha fiú voltál?

2016. jún. 12. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Na ez egy nagyon természet ellenes dolog, rosszabb mint a homoszexualítás, gusztustalan.


Aki fiú létére lánynak érzi magát az már alapból baj, az meg pláne ha át is alakíttatja magát. Ennél undorítóbb dolog nincsen, ez erős pszichés probléma amit kezeltetni kellene kötelezően, mert nem normális.

A fiú az legyen fiú, majd férfi. A lány az legyen lány majd nő, ez a természetes. Az ha másképp viselkedik mert vannak iyen beütései az bizonyos határig elmegy. Most ha egy fiú egyszer kipróbálja milyen lehet "lánynak" lenni, titokba felvesz lány ruhákat hogy kipróbálja milyen, már az sem teljesen természetes, de ez még belefér, főleg ha otthon egymagában csinálja, és fordítva is így van.


Én is régen még 15-16 évesen amikor csak lányokkal barátkoztam akkor én is úgymond irigykedtem rájuk hogy milyen könnyű nekik hogy melegbe szoknyát hordhatnak ami jobban szellőzik, meg tesin is nem trikó meg rövidnadrágba kell izzadniuk, hanem az egybe részes testhezálló dresszbe ami külső szemmel praktikusabbnak tűnt, csak ők sírtak hogy utálják. Persze nem is kényelmes, mert akkor addig mondtam, míg hozzám nem vágtak egyet és mondták próbáljam akkor fel milyen, fel is próbáltam, eleinte fáztam benne, de amikor mozogtam 10x jobban izzadtam mert rohadt műszálas volt, arról nem is beszélve hogy a lábam közt is borzasztóan kényelmetlen volt, már kaptam is le magamról és akkor eldöntöttem hogy soha de soha többet nem viselek ilyet. Meg egyszer 18 évesen fogadást vesztettem és lánynak kellett beöltözzek egy délutánra. Mindent szereztek nekem, kisminkeltek, parókát adtak, megfelelő ruhákat, a lábam is le kellett borotváljam meg a karomat is, és az arcomat is szinte teljesen. Az arcom nem éppen lányos soha nem is volt az, de megoldották hogy annak tűnjön, sokan tényleg azt hitték hogy csaj vagyok, de akkor én egész végig kellemetlenül éreztem magam, és rájöttem hogy mekkora egy undorító dolog ez. Akkor el nem tudtam képzelni azokat a férfiakat akik mindennap női ruhákba járkálnak, meg akik átoperáltatják magukat hogy mit is éreznek. Én nekem is tetszenek női ruhák de csak külső szemmel, nőkön tetszenek, magamon aztán nem.

2016. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem tartozom közéjük, de szerintem akinek sikerül átoperáltatni magát az utána boldog. És akinek elég sok pénze van utána tökéletes külsővel fog rendelkezni. Már láttam olyant akin műtétet végeztek és alig lehet látni hogy előtte más volt, majd később linkelek. :)
2016. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ó Uram kérlek küld el Atillát Isten ostorát!!!Vagy egy szimpla özönvizet és tisztítsd meg a szennyet e szent földről
2016. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

#2 vagyok. Tessék néhány link

Ők pl eredetileg nők voltak

[link]


[link]


[link]


Itt meg egy nő, aki eredetileg férfi volt


[link]

2016. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PresidentEvil ***** válasza:

"Na ez egy nagyon természet ellenes dolog, rosszabb mint a homoszexualítás, gusztustalan.", "Ennél undorítóbb dolog nincsen, ez erős pszichés probléma amit kezeltetni kellene kötelezően, mert nem normális."


Szerencsére az, hogy anélkül ömleszted ide az ostoba gyűlölködésed, hogy értelmezted volna a kérdést, teljesen normális...

2016. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!