Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek a tinédzser korszakuk...

Akiknek a tinédzser korszakuk párkapcsolat és szerelem nélkül telt, nem bántátok meg később?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 21:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bántam. De most mindent bepótolok...29/F
2016. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Én nem. Konkrétan örültem, hogy életben maradtam, nem igazán jutott eszembe hogy bárkivel bármilyen kapcsolatot alakítsak ki.
2016. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
nem bántam meg/20n
2016. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Én is örültem, hogy túléltem, ahogy a második... de azért ennyi idősen visszagondolva bánom. Vagy inkább sajnálom, hogy nem lehetett egy normális tinédzser időszakom, mert talán az a legszebb pár év egy ember életében.
2016. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nincs mit megbánnom, mert nem is volt rá lehetőségem. Nagyon későn érő típus voltam, 16 éves koromban volt az első merevedésem.
2016. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bánom, de nem tudtam volna pasizni. Egyszerűen ilyenek voltak a körülmények és én, sok idő kellett, amíg a gátlásaimat, zárkózottságomat le tudtam valamennyire küzdeni.
2016. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám, hogy bántam, de hát nem rajtam múlott, egyáltalán nem voltam népszerű a lányoknál. Sajnos azóta sem...


29/F

2016. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Igazából nem. A tinédzser koromban a potenciális párjelöltek, tehát velem egykorú, normális (gondolkodású) fiúk elkerültek. Helyette ott voltak anyám korabeli és idősebb férfiak, akik szívesen levadásztak volna... Inkább köszönöm, szüzen halok meg!


Már felnőttnek számítottam, amikor belépet a véletlennek köszönhetően a párom az életemben, és olyan kapcsolatot kaptam, amire mindig is vágytam. Sőt, amilyet a legtöbb lánynak kívánnék! Az első csók emlékétől még mai napig is megremeg a lelkem, ha vissza gondolok rá. Ő olyan fiú volt, amilyent mindig is elképzeltem magamnak. Tömény, mesebeli romantika az életem mellette. (és ez több mint amiben valaha is reménykedhettem)

Míg a legtöbb osztálytársamnak elég kiábrándító volt a szerelmi élete (csalták egymást össze-vissza, összejöttek valakivel csak azért, hogy legyen valaki), szóval kevés olyanról tudok, akinek irigyelném ezt az időszakát.


Nekem abszolút megérte várni.

2016. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon bántam volna,ha nélküle telik. Szerencsére nem telt nélküle.
2016. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

#2


Oszt te ki vagy? Tarzan? :D

2016. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!