Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » LÁNYOK miért szeretitek ha...

LÁNYOK miért szeretitek ha egy pasi izmos?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl azért mert hogy nagyobb biztonságot tud nyújtani nektek vagy csak jól néz ki ? ilyenekre gondolod...

2016. jún. 13. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Jól néz ki.

Engem nem kell megvédeni, mivel azt én is megtudom tenni.

2016. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

valahol tényleg a biztonságérzetet sugallja de nem feltétlen azért mert mondjuk egy utcai támadásban meg tudna védeni..


az én párom mondjuk inkább mackós nem izmos mégis biztonságban érzem magam mellette


nem tudnám elképzelni magam egy ropi mellett

2016. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert ez az egyik dolog, amitől férfiasabb egy pasi. De amúgy én a túlságosan kigyúrt, kidagadó izomzatú fickók kinézete inkább taszít. Nem kell, hogy izompacsirta legyen, csak olyan... normálisan izmos. Szóval érted :D
2016. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*de amúgy engem
2016. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Több összetevős a dolog.

Egyrészt van a pszichikai biztonság (meg tud védeni. Amire mentálisan nincs szükség.. úgy értem, a szóbeli atrocitásokkal szemben pl. megvédem magam, de pici vagyok és pl. apróság, de tudom, hogy sokkal kevesebben jönnek nekem, ha van mellettem valaki). Ezért nekem egy kicsit mackósabb, de nem szétfolyósan zsíros férfi is tetszik (alkatra, a többi tényezőt most kihagynám).

Másik ami nagyon fontos: akinek kidolgozott izmai vannak annak -még jó genetika mellett is- nagy valószínűséggel vannak céljai és meg is tudja valósítani őket. Ez pedig mentálisan fontos.

Ugyanakkor a nagyon kidolgozott izmok (tehát a versenysportolóké meg néhány megszállotté) nem tetszenek, mert fanatikusnak, mindent egy lapra feltevőnek, kattantnak érzem.

És igen, jól néz ki, kellemes ránézni, tehát optikailag is sokkal jobb, mint valaki, aki a földre lógatja az orrát - főleg, ha jól is öltözik hozzá.


Persze a fejében is legyen valami, meg a szíve környékén, de nem ezeket kérdezted :D

2016. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Andizsuzsi ***** válasza:
Genetikailag ez van belénk kódolva. Az izmos test egészséget, erőt, munkabírást feltételez.
2016. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem nem az vonz, ha izmos. Hanem, ha magas, erős testalkatú, ez persze lehet izmos is, de van, aki annyira nem izmos és mégis ilyen alkat.

Nekem ez azért tetszik, mert olyan férfias érzést kelt bennem.

Ettől függetlenül volt már olyan férfi, aki vékony, de a viselkedése, tudása mégis férfiasság tette.

2016. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fanni27 válasza:
Nekem nem tetszik, hogy ha valaki nagyon izmos. Legyen elég annyira, hogy meg tudjon védeni :)
2016. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha védelem kell kutyát tartok inkább, az hűségesebb. Az izmos pasik meg szerintem kifejezetten rondák. Szóval én nem szeretem. A szépséget szeretem, az pedig inkább a nőiesebb külsejű férfiakra jellemző. Az tetszik.
2016. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de szerintem azon kívül hogy vonzóbb mint egy kövér test vagy egy csont sovány még más dolgok is mellette szólnak. Egy kidolgozott testet nehéz elérni és nehéz fenntartani. Sok minden kell hozzá mint: kitartás, céltudatosság, áldozathozatal, összpontosítás, akaraterő és sok minden más ami az élet más részein is megmutatkozik.

Az már más kérdés hogy én ismertem olyan lányt aki direkt saját magánál kevésbé sportos férfit keresett, és olyannal is találkoztam aki kimondottan félt attól hogy később egy "kigyúrt barom állat" őt otthon ütné és verné.

Viszont szerintem a sportos külső ha nincs betegesen túlzásba víve akkor mindkét nemnél pozitívum és rendkívül vonzó.

2016. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!