Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjszakai leltározás diákmunkár...

Éjszakai leltározás diákmunkára mennék a nyáron,22-6-ig van. Szerintetek nagyon kikészítené az embert az, hogy az alvásrendje emiatt reggeltől délutánig tartana?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 17:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Szeretek nagyon éjszaka fent lenni, akkor érzem magam aktívnak, sokkal jobban menne a meló, mint napközben, viszont félek, hogy esetleg egészségügyi gond adódhatna abból, hogy nem éjjel, hanem napközben alszom.
2016. jún. 13. 17:39
 2/9 anonim ***** válasza:

Én voltam tavaly egy napot.

Én nagyon élveztem, 1 nap még nem készít ki.

Bár én bírom az éjszakázást. Tesco?

2016. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha megkérlek, elmesélnéd, hogy hogyan nézett ki egy napod? Miket csináltál, milyen volt a közeg, milyen volt összességében, stb.? Nagyon sokat segítenél
2016. jún. 13. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Kiértem a helyszínre, megyek a dolgozói bejárathoz, ami zárva volt, kiderült, hogy nyitvatartási időben a főbejáraton kell bemenni (legalábbis ebben a TESCO-ban), a diákszövetkezetben pedig nem szóltak.

Mikor sikerült bejutnom, az áruházvezető elkísért átöltözni, majd keresett egy olyan műszakvezetőt, ahol kevesen voltak és beosztott oda.

2 db szünetünk volt, kaptunk meleg ételt szünetben, korlátlan mennyiségben üditőt és kávét. (Mindkettő TESCO-s :D )

A leltározási folyamat lényegében: végigmész egy polcon, megszámolod, hogy hány termék van az adott termékből és rá kell írni egy letötölhetős filccel a számot.

Utána egy másik polcon kell ellenőrizned a számolásokat.

Ezután megint kapsz egy másik polcot és "kütyüt", amivel be kell olvasni a vonalkódot és be kell írni, hogy hány darab van a termékből.

Ezek után kinyomtatják a "kütyüből" vett adatokat és megint valaki más munkáját kell ellenőrizned ezek alapján.

Tollra szükség lehet, bár kaptunk ott, de örültem, hogy vittem, mert a szintén TESCO-s tollak nem akartak fogni. :D

Voltak kedves és mogorva munkavezetők, a lényeg, hogy másik osztályra semmiképp se menj át, mert azt nagyon nem szeretik.


Nem tudom, hogy mindenhol így van-e (2 db szünet, adnak-e ételt, italt), ez Százhalombattán volt.

2016. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És hogy-hogy csak 1 napot voltál?
2016. jún. 13. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak leltározni mentem, a leltározás 1 napos volt, ahhoz több diák kell.

Miért, te mennyire mész?


Utána voltam még árut feltölteni éjszaka másik helyen.

2016. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, ezt nem tudtam, én csak szemezgetek a munkákkal, de szerencsére Budapesten sok lehetőségem van. Mindenképp az éjjeli munka tetszene nekem. A leltározás pedig jónak tűnik. De ha csak 1 napos :/
2016. jún. 13. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki 1 napra a leltározást, utána mehetsz árut feltölteni is éjjelre. (Bár azt hiszem a legtöbb helyen már beszüntették, mert többet kell fizetniük.)
2016. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valaki bírja az éjszakázást,én speciel nem.

Én is dolgoztam éjszakás műszakban,reggel 7re hazaértem,de már fél 10kor felkeltem,mert nem bírtam aludni.

2 hónap után úgy néztem ki mint egy jó képű zombi.

2016. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!