Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyenérzet, gátlásosság?

Szégyenérzet, gátlásosság?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta szőrös vagyok. Emiatt mindenhol elkezdtem borotválni magam. Mindenhol. Láb (tűrhető, nem is érdekel annyira.) Hónalj: oké. Has: már bánom. kar: szintén. stb..

Most elhívtak a barátaim, strandolni... Hiába borotválom le, borostás marad... Főleg a hasam az, ami miatt félek, és gátlásos vagyok. Mit csinálhatnék? :( Fogadjam el magam? De hogy?



2016. jún. 14. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne borotválj, hanem gyantáztass. Ha nem megy egyedül, akkor kozmetikussal.

Ha annyira zavar, akkor tegyél félre egy kevés pénzt, ha tudsz gyűjteni és egy lézeres szőreltávolítást megpróbálhatsz.

2016. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De, amúgy ha srác vagy, akkor nem gáz. :D
2016. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de nincs időm annyira megnöveszteni, hogy letudjuk gyantáztatni... Illetve túl drága az, és akkor is meg kell növeszteni...
2016. jún. 14. 10:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Jah... 14/L
2016. jún. 14. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

HA lány vagy, akkor mondok egy egyszerű megoldást: egy részes fürdőruha. Vagy tankini. Ha a többiek érdeklődnek, h miért nem veszel fel bikinit, elég azt mondanod, hogy nem találod, vagy ahhoz még fogyni akarsz, stb.

Kezeden, lábadon nem nagy ügy, mindenki borotválja, gyantáztatja. Strandolás napján reggel borotváld le alaposan..

2016. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mas valasztast nem magyon latok amibol olcsobban megusznad, minthogy veszel folyekony gyantat(700ft kozmetikai boltban) meg hozza gyantacsikot(200ft) es magadnak leszedee vagy megkersz valakit, hogy hzugassa le neked. En a hasamrol szoktam igy leszedni de csak kb 5x5cm helyen ahol nagyon erosen no a szorzet. A kezem is nagyon szoros de engem nem izgat. Tettek mar ra megjegyzest a bunkobbik fajtabol de lepereg rolam. Egy normalis kulturalt ferfi nen tesz megjegyzest egy lanynak ilyenrol. Szal ne szegyeld. A labadrol leszedheted de sztem a tobbi testreszedrol felesleges.
2016. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Akkor a hasad és a karod, ami zavar?

Milyen a szőr? Sötét? Vagy csak kis pihék? Ha az utóbbi, akkor hagyd nyugodtan kinőni.

Strandra meg menjél el. Reggel végigborotválod magad, akkor aznap tuti nem fog látszani és borostás sem lesz. De akár előző este is megcsinálhatod. Látszani nem fog még, hogy nő ki másnap. Ha meg borostás lesz, azt sem érzi senki, mert gondolom, nem fognak simogatni.

Egyébként meg beszélj anyukáddal, menjetek el egy kozmetikushoz és gyantáztass.

2016. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem... Ez nem ilyen egyszerű... Én nem merek elmenni kozmetikushoz, ez van sajnos... Félek a megjegyzésektől. Egyszer már volt negatív tapasztalatom vele, és nem akarok még egyszer ilyet... Én más vagyok. Többi barátnőmnek 3-4 nap amíg kijön a szőr. Nekem normálisan le sem szedi, ott marad ugye a töve, ami fekete pont... És mivel eléggé fehérbőrű vagyok.. gusztustalan. Nem, nem pihe. VASTAG fekete erős szőr.
2016. jún. 14. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell félni a kozmetikustól. Azért van, hogy segítsen, látott már elég szőrt életében, nem te leszel az első :)

A barátaid biztosan nem fognak megjegyzést tenni rád, hiszen a barátaid. Meg nem is hívtak volna különben.

Szerezz egy jobb borotvát és akkor jobban leszedi.

Egyébként nekem is sötétebb a karomon, de ha egyszer-kétszer napozok, akkor már totál kivilágosodik. Úgyhogy én ott egyáltalán nem szőrtelenítek.

Nehogy már a szőr határozza meg az életedet, hogy mit csinálhatsz és mit nem.

Szedd le és menj mindenfelé, strandra is.

2016. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ...:) :(
2016. jún. 14. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!