Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miattam lett öngyilkos?

Miattam lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
Mikor megismertem a lányt, már akkor érzelmileg instabil volt, sokat mondogatta, hogy öngyilkos akart lenni és vágja magát. Próbáltam neki segíteni, de nem hagyta. Aztán kiderült, hogy szerelmes belém, de én nem éreztem iránta úgy, én is lány vagyok és heteró, és mikor ezt megírtam neki, azt mondta, öngyilkos lesz. Tudom, hogy minden ember a saját életéért felelős, de borzasztó bűntudatom van. Mintha én okoztam volna a halálát...

2016. jún. 14. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem miattad tortent. Pszichologushoz kellett volna fordulnia. Ne magadat hibaztasd.
2016. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem te okoztad. Az hogy ő miért ölte meg magát (ami persze szomorú) az csakis a saját döntése. Hogy ő benne mi játszódott le azt nem tudhatjuk, de ő tette meg, te nem bátorítottad, nem tettél érte. Azaz nincs is közöd hozzá.
2016. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Te megtettél érte mindent, neki orvos kellett volna...
2016. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%
Bár csak ez lenne a legnagyobb gondom.
2016. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem miattad. Ha nem most, akkor megteszi fél év múlva, mert véget ért a kedvenc sorozata, vagy mert felmondták az állását. Szakember segítségére lett volna szüksége.
2016. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan már ! Aki hülye, az hülye, azon segíteni nem lehet. Az ilyen negatív kisugárzású emberek érzelmileg zsarolnak, tönkreteszik a környezetüket is.
2016. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez most komoly?
2016. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!