Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kezdjek az...

Nem tudom mit kezdjek az életemmel, depressziós vagyok és meg akarok hallni. Mit évő legyek? 16/L

Figyelt kérdés

Sajnos ez már évek óta igy van, nem tudom mit kezdjek az életemmel.

Néha az van bennem hogy milyen nagy családot akarok majd és hogy talán majd nagy koromban biztos hogy boldog leszek... de aztán eszembe jut hogy nem akarok gyereket soha. SE férjet, se barátot. Néha pedig az van bennem hogy olyan jo lenne ha lenne egy barátom és végre szerelmes lennék. Aztán kiverem a fejemből ezt is.

Nem tudom mit tegyek. Kényszerbeteg is vagyok ez is tönkreteszi az életem de nem tudok mit tenni. Utálok minden embert, meg akarok hallni. Nem birom tovább a létezést....


2016. jún. 14. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Gyere el velem inni, megünnepeljük az osztrákok elleni győzelmet, és máris jobban leszel. ;)

16/F

2016. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi az ami ilyen gondolatokhoz vezetett/depreszióssá tett? Az nem úgy megy ám, hogy mikor olyan a hangulatod vagy hasonló.

Minden a hozzáálláson múlik, próbáld a jó dolgokat látni, ne csak a rosszakat a mindennapi életben. Kellene egy kis ösztönzés neked, hogy talpra állj.

2016. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 L.Bandita ***** válasza:

Szüleiddel beszéltél már róla? Az a legrosszabb amit tehetsz, hogy nem szólsz senkinek. Ki kell beszélned magadból , már az is jó ha leírod, de az nem elég. Ha a szüleidre nem számíthatsz, akkor fordulj bátran pszichológushoz.

Két kérdésre válaszolj, mire vagy büszke az életedben?

Mi a célod az életedben, amit el szeretnél érni?

Gondolkodj el ezeken akár több napon keresztül és írd le. Minden nap reggel és este lefekvés előtt olvasd fel.

Ha nem tudod, hogy miben vagy jó miben kell még fejlődnöd és miféle tartasz akkor az ember csak sodródik.

2016. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz.
2016. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarok meghalni,és nem vagyok kényszerbeteg,de egyébként én ugyanígy vagyok...

Volt már barátom,de csalódás lett a vége,és azóta néha akarok szerelmes lenni,néha nem.

Én is utálok minden embert,csak én magamat is beleértve...

2016. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is depressziós vagyok és kényszerbeteg de a meghalás nem megoldás. :)

Boldog leszek és legyűröm a rengeteg szart és majd lesz egyszer egy csodás lány is aki szeretni fog.

Légy pozitívabb, próbáld meg legalább. Mit veszíthetsz ha már úgyis megakarsz halni?

19/F

2016. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!