Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha valaki csak így...

Normális ha valaki csak így elküldi az otthonából?

Figyelt kérdés
Amikor látogatóba megyek nála akkor nem egyből de később közli meddig maradhatok nála, mert neki dolga van. De akárhányszor megyék nála mindig ezt csinálja.
2016. jún. 14. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne menj nála látogatóba, csak hozzá
2016. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De amikor nem az otthonába találkozunk akkor is ugyanezt csinálja, csak akkor meg ő megy el és mondja hogy dolga van. Pedig ő akár találkozni velem, nem erőltetem a találkozókat, de ebből úgy tűnik nem kívánatos személy vagyok.
2016. jún. 14. 23:05
 3/9 Inessential ***** válasza:

Ez nekem is fura.

Nem inkább hozzá?

2016. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha nálánál vagy akkor is elküld?
2016. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elfoglalt személy és nem fél kimondani amit gondol. Szerintem korrekt, hogy előre szól.

Inkább üljön ott és imádkozzon azért, hogy takarodj haza miközben próbál jóképet vágni a dologhoz?


A közlés is fontos, de teljesen normális. Ha nem érek rá énis megmondom, hogy később dolgom van.

2016. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy soha nem maradtam nála sokáig. De nekem ne írjátok azt hogy ember mindig elfoglalt. Rámír facebookon, beszélünk, 20 perc múlva dolga van. Legyen szó akármilyen napról. Amikor találkozunk is megbeszéljük hogy du. 2-től 4- ig érek rá ott maradni. Beleegyezik de furcsa módon kb. fél óra múlva rájön hogy dolga van 3 órától.
2016. jún. 14. 23:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem is találkozunk gyakran sem 1 évben 3-szor ha találkozunk.
2016. jún. 14. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja úgy már mindjárt más a helyzet. Ha hirtelen jön rá, hogy neki más dolga van akkor sajnos számára nem olyan fontos a társaságod.
2016. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ő ír rád és ő akar találkozni, majd lelép, akkor valószínűleg tényleg dolga van. Létezik ilyen elfoglalt ember.

Ha te keresed és te akarsz találkozni, akkor csak leráz szagú az egész.

2016. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!