Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen fajta kapcsolat ez?

LLP kérdése:

Milyen fajta kapcsolat ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akivel nagyon szeretek beszélgetni. Szinte csak az élettel kapcsolatos dolgokról, pl egy versben, filmben , dalszövegben lévő rejtett üzenetről amit az osztályból csak én meg ő ért. Nem mondhatnám hogy barátok vagyunk, mivel ő ezt a lehetőséget elzárja előlem. Ha érzelmekről van szó inkább hallgat és érzem hogy ilyenkor eltávolodik tőlem. Néha magáról beszél. Engem pedig érdekel hogy legbelül mit gondol. Volt hogy úgy éreztem, most egyedül szeretne lenni és direkt a buszmegálló másik végébe mentem, de ő mégis odajött hozzám. Voltak ugyan kínos csendek de amikor vele beszélgettem legtöbbször komolyak voltunk. Mikor megkérdeztem "Ezeket miért mondod pont nekem el?" a válasza : "Mert te vagy az egyetlen aki érti" volt.

2016. jún. 16. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Barátság ez, csak fél.

Válaszolva, egy egy irányból származó félelemmel rendelkező baráti kapcsolat.

2016. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Barátok vagytok, de valamilyen okból fél teljesen megnyílni előtted.
2016. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez egy fajta barátság, mivel megértitek egymást és beszélgettek, ha jól vettem ki viszonylag sokat. Ő zárkozottabb lehet, és valamilyen oknál fogva nem akar barátokat, fél közel kerülni valakihez. Szerintem nem akarja bevallani még magának sem, hogy jó beszélgetni veled. Nem akarja bevallani magának, hogy barátok vagytok.
2016. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék segíteni neki mert látom hogy szenved. Bár titkolja és folyton mosolyog, a többiekkel együtt nevet, csak én tudom hogy hazug jókedv. Akárhányszor próbáltam egy picit közelebb kerülni hozzá nem engedte. Fáj azt látni hogy belülről felemészti magát. Mit tegyek?
2016. jún. 16. 18:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs túl sok barátja, jól mondom?

Harmadik vagyok.

2016. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy igaz barátja van és lány. De az osztályba beolvad, hisz tökéletesen játssza a szerepét. Nagyon jó tanuló. Ha egy kívülálló nézi, akkor azt mondja ő jól érzi magát. De én tudom hogy nem. Sajnos még 2-szer fogok már csak vele találkozni. Az emlékkönyvembe ezt írta "a fuldokló" :D . Hazamentem újra elolvastam és nem kaptam levegőt és könnyek szöktek a szemembe.És még most is fáj, főleg a :D miatt.Az a legszomorúbb.
2016. jún. 16. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki öszintén a gondolataidat, mindent, ami a fejedben van, úgy ahogy itt is leírtad. Aztán a sors eldönti majd. Mondd, hogy barátkozni szeretnél vele, úgy igazán, és benned megbízhat. Ha nem nyíl meg, akkor sajnálom, ilyen a természete, ezt a zárkozottságot már neki kell helyrehozni és nem neked. Az őszinteség sokszor életmentő és a legjobb megoldás.
2016. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szemtől szembe? És hogy oldjam meg hogy ne legyen sok érzelem benne?
2016. jún. 16. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, szemtől szembe. És az érzelmek normális, engedd útjára őket, így hatásosabb lesz a mondanivalód. Az érzelmek hozzád tartoznak, ne titkold el őket.
2016. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam mindent. Azt mondta: Szerinte a mélység tesz valakit emberré. Azt is elmondtam hogy az lesz élete társa aki ki tudja húzni őt. Azt mondta ő nem hisz ebben. "Nincs senki aki elérhetne ebbe a mélységbe" Azután ezeket kérdezte: "Mit ér az élet? Mi a szó? A gondolat? Mi az élet értelme?" Minden egyes mondatánál elszorult a torkom és hevesebben kezdett dobogni a szívem.
2016. jún. 16. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!