Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mire költenétek a ballagási...

Ti mire költenétek a ballagási pénzt?

Figyelt kérdés

50.000 forintot kaptam, abból 20-30 ezer forintot félreteszek jövőre a tankönyvekre, gólyatáborra, hogy n e az egészet kelljen kifizetnie a családomnak.. Ti mire költenétek? Akár a helyemben, vagy amit te vennétek a maradék pénzből? :)


14/L



2016. jún. 16. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
En teljesitmenyturara koltenem. 1500-3500 ft szokott lenni a regisztracios dij. Pakolnek megy egy keves kajat es uccu neki.
2016. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem tudod mire költsd, inkább rakd el. Hátha valami megtetszik később:)
2016. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első értem:) Nem tudom mi az xd

Második igen, lehet hogy az lesz! :)


Azért még várnék ötleteket:)

2016. jún. 16. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Kondibérlet, egészséges, ugyanakkor fehérjedús étrend, illetve táplálékkiegészítők. Ha nem ez, akkor hétvégi kiruccanásokra, nyaralásra raknám félre. :)
2016. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én dartscuccra költeném, ez lehetne a hobbim:D
2016. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Inessential ***** válasza:
Én jogsihoz tenném félre.
2016. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is most ballagtam xd, a ballagási pénzből vettem két könyvet a többit meg elraktam hátha jó lesz valamire később :D
2016. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Hm. Én jelenlegi helyzetemben vagy tetoválást csináltatnék belőle, vagy félreraknám kozmetikai beavatkozásra és gyűjtenék még hozzá.

Mivel tíz évvel fiatalabb vagy nálam, ezek nem nagyon játszanak nálad :D Ha jelenleg nem tudod, mit vegyél belőle, rakd félre, és ha eszedbe jut valami, vedd meg. Ha van hobbid, fektetheted abba. vagy keress valami jó tábort a nyárra,esetleg költsd aktív pihenésre, menj belőle múzeumba, moziba, strandra, kiállításokra, ha érdekel az ilyesmi.

2016. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!