Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akiknek köszöntök de nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
Én szánalmasnak tartom hogy annyira nem néz semmibe hogy ha koszonok nem köszön vissza...
2016. jún. 19. 15:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Faluban ha megyek szoktam koszongetni olyannak is akinek csak a nevet tudom es az érdekes vissza koszon aki meg régi jo ismeros az nem....
2016. jún. 19. 15:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Nàlunk az utcabeli bèrhàzakba ùjonnan'költözöttek nem köszönnek, pedig bemutatkoztunk,egymàsnak.

De ez őket minősíti.

-Van mire felvágni komlócityből jöttek!

2016. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég gáz. Hogyha olyan akit nem ismerek pl egy portas valahol akko felmerül hogy , suket v hule. Ha ismerem akkor meg elgondolkodok nem sertodott d meg, de nem zavar annyira h bocsanatot kerjek, max legkozekebb en se allok vele szoba...
2016. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez érdekes.


Pl, megyek valahova, intézménybe, köszönök a portásnak hogy "Jónapot kívánok", azt meg se mukkan, én is hülyének nézem az biztos.


Faterom mondta nekem hogy pl. sporttelepen köszönjek mindenkinek hangosan. Igen ám, de volt olyan aki meg se mukkant, csak nézett mint a bolond. Most az ilyennek mit köszönjek???

2016. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Paraszt:)
2016. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy:

-mélyen a gondolataiban van, és egyszerűen nem figyelt

-összeveszett valkivel, zaklatott

-nem ismer meg

-zárkózott, gátlásos

-véletlenül, nem köszön, mert annyira megvan illetődve, hogy nem tudja mit mondjon (ha például tetszel neki)

-vagy lehet, hogy bunkó. De én nem ez alapján ítélek meg valakit. Hiszen ha nem ismerem a körülményeket, akkor ítélkezni sem fogok.

2016. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell nekik tövbbet köszönni.

Legyen mindenkiben egészséges önértékelés, önbecsület.

2018. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!