Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves kortól kellene...

Hány éves kortól kellene leszokni arról, hogy az ember plüss állattal aludjon?

Figyelt kérdés
Most nem feltétlen a gyerekekre gondolok, hanem a tini korból felnőtt korba lépő emberekre. Húsz év felett.
2016. jún. 21. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A halálos ágyon 127 évesen még teljesen OKnak tartom. A halottak pedig már nem alszanak sehogy.


A párom 37 éves és tele van az ágya plüssökkel, néha anime mágikus lány figmákkal, ramokkal, procikkal is. Nem látok benne semmi kivetnivalót.

Nekem csak egy plüssbirka van az ágyamban, direkt széthajtogatható párnának, hova való, ha nem oda? :) Nagyon selymes, jó megfogni, jólesik az ágyban, párna is...

2016. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Ha a gyerek 14 éves és lassan a középsulit kezdi, viszont még mindig plüssökkel alszik, akkor a szülőknek ideje elgondolkozni az abortusz lehetőségén. Sosem késő.
2016. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyum ágyán 3 plüss van, velük is alszik. Nincs semmibaja, okos, vidám, imádni való nő. Nevelőapámat sem zavarja, hogy plüssök az ágyban vannak, az igazság az, hogy egyet tőlem, kettőt nevelőapámtól kapott..
2016. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiii ***** válasza:
0%

Hát, én elég későn szoktam le erről (10-15 éves korom között), és elég erős volt bennem a ragaszkodás a plüssökhöz. Kicsit még most is.

Egyébként meg... nem is tudom, ez nehéz kérdés. Én kiskoromban pl nem fértem el az ágyamon a sok plüsstől. De ez egy gyereknél szerintem még oké. Egy felnőtt esetében még egészségesnek mondható 1-2 kedves plüssállat az ágyon, ágy környékén, amiket fontos emberektől kapott, vagy fontos élmények kötik hozzájuk. Minden más esetben nem hinném, hogy egészséges lenne, ha felnőtt ember plüssökkel aludna. De minden helyzet egészen egyedi, szerintem nem kellene általánosítani. Vannak emberek, akik egyszerűen szeretik a plüssöket és kész.

2016. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szüleim ágyában 2 plüss van. Addig alszol velük ameddig jól esik. De mondjuk az már érdekes ha nem férsz el tőlük, de 1-2 nem gond. Én 19 vagyok és nekem is van egy plüss az ágyamban, nem érzem úgy hogy ciki lenne, tudok nélküle is aludni, de jobb ha ott van a régi emlékek miatt nincs szívem bedugni egy fiókba.
2016. jún. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy kell. Én ugyan sosem aludtam ilyesmikkel férfi létemre, de ha a barátnőm felnőtt emberként is ezt tenné, egy rossz szavam sem lenne rá. Aranyos.
2016. jún. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát erre szerintem nincs szabály. Én gyerekkoromban soha nem aludtam a plüsseimmel egy ágyban. Idén először (29 évesen!) szoktam rá, hogy egy hatalmas, majdnem ember méretű plüss macival alszom. Nincs párom, egyedül alszok, úgyhogy jól esik éjszaka ölelgetni a nagymackót. :) Majd ha lesz valaki, aki mellé odabújhatok esténként, akkor ki lesz paterolva az ágyamból a maci, de addig bizony marad! :)


30/N

2016. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi. Senkinek semmi köze ilyenekhez. Akár a nagyanyám is aludhat plüssel.
2016. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne leszokni? Ezt a hülyeséget... 30+ vagyok, jelenleg 8 plüssel osztom meg az ágyam, meg a párommal és a macskáinkkal. Elférünk, nem zavarja a páromat sem.
2016. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30+ vagyok, mégis van plüssöm. Ez többnyire valamilyen hiányt takar, ami ha kielégül, lehet, hogy megszűnik, de lehet hogy megmarad. Nekem nincs társam, talán ő ezt kompenzálja nálam. Szerintem mindenki addig éljen a plüssével, ameddig csak akar.
2016. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!