Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai fiatal generáció hogy...

A mai fiatal generáció hogy csinálja azt hogy facebookon 1000-2000 felett van az ismerőseik száma, és a képeikre is rendszerint 100 esetleg 300 feletti lájkokat kapnak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Úgy, hogy interneten élik az életüket. Boldog boldogtalant bejelölnek, visszaigazolnak és össze is jön a 2-3 ezer ismerős. Aztán van a ribi részleg, akik bugyiba, vagy egy szál csöcsbe pózolnak, nekik instant több 100 imádó az agyatlan pasikból.

Ill. van az a réteg, aki mindenkivel haverkodik, benyal, és ezért szeretik, de ez csak abban nyilvánul meg, hogy tolnak pár like-ot a képeire...

Szánalom az egész. Volt alkalmam beszélni egy ilyen emberrel, és tudod mit mondott? :D

"Régebben egy no life 20 like-os gyerek voltam, most meg van 500 like egy képemen. És igaz, hogy emiatt irigykednek, meg minél többen utálnak."

Kösz, de soha több ilyen agypusztítást...:D te se akarj ilyen lenni.

2016. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
kiteszik a mellüket.
2016. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Régen volt az a duma, hogy "csak azért, mert dugtunk a szigeten, még nem kell megjelölnöd iwiwen". Na ez most lehetne, a "csak azért mert kiverted rám, még nem kell megjelölnöd facen". Csak nincs ilyen szöveg. Ebből lesz a sok ismerős, abból meg jön a like. Aztán csodálkoznak, hogy az életben meg semmire sem viszik, mert a Rozsdás Rákolló nem fizet túl jól.
2016. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azt veszem észre, hogy introvertáltként szép-lassan, de nekem is elég sok ismerősöm lesz Facebookon, ugyanis szeretek ismerkedni a környezetemben és akit megismerek (akivel tényleg beszélek is személyesen) azokat általában bejelölöm és így előbb utóbb csak elérem azt az 1-2 ezret :D Amúgy az #1-es nagyon jól leírta, amit én is akartam, szóval nem látom értelmét, hogy én is leírjam ugyan azt, de osztom a véleményét.
2016. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mire áll a faasz. Mindig erről szól minden.
2016. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csöcs, segg... kész a 300 lájk, és 2000 ismerős.


Persze ebből jó, ha 2-őt ismernek, de ez őket cseppet sem érdekli.

2016. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Boldog-boldogtalant bejelölnek ismerősnek. Nekem a regisztrációt követő 2 napon belül már 30 felkérésem volt, ebből 27 vadidegen embertől, hogy vegyem fel őket ismerősnek! Ilyen tempóban egy hónap alatt meg lett volna az 1000 ismerős, ha mindenkit visszajelölök.
2016. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszerü, igénytelenek. A nőknél önzőség, csak a maguk ego növelésére, férfiaknál meg aki leáll minden füvel vával, Persze közhelyes szóval élve Közvetlent jelent. de valamilyen szinten igénytelenség is hogy jöhet bárki beengedem a lakásomba legyen az egy éces k_va vagy egy lezülött alkoholista.
2016. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Állítólag pénzért is lehet ilyen lájkokat venni.


Sokat tököltem azon, hogy hogyan fogalmazzam meg a véleményem, hogy egyeseket ne sértsek meg...


Valójában miért ilyen fontosak ezek a lájkok? És kinek?


Alapvetően nem lenne a fb egy rossz oldal, de a sok gyökér már rég szétcs€szte az egészet.

Az ő gyűjtőhelyük lett. Tele van az egész marhasággal, elég nehéz megtalálni az igényesebb tartalmakat. Olyan, mintha gyémánt ékkövet keresnénk egy szeméttelepen.


Remélem, nem én vagyok az egyedüli, aki így gondolja...

2016. aug. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9:

Nem nehéz megtalálni, a FB eléggé személyre szabja a dolgokat. Ha sok igénytelen tartalmat látsz, az azért lehet, mert a fikázom, de azért elolvasom kategória lehetsz. A feleségem például hírolvasásra használja, van sok ismerőse (nem 2000), de mégis a like-olt hírportálok, szakmai oldalak és tudományos folyóiratok cikkei jelennek meg neki jórészt.


A kérdésre pedig az a váladz, hogy minden attól függ, kit jelölsz be. Anno bátyámnak Iwiwben kb. 1500 ismerőse volt. Mindegyiket ismerte a valóságban, de nagyrészt csak felületesen, egyszer találkoztak, aztán bejelölték egymást. Én meg teljesen máshogy gondolkozom, nem jelölök be sok embert, főleg nem azokat, akiket 20 éve láttam.

2016. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!