Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magam. Félek...

Nem érzem jól magam. Félek rosszul leszek munka közben?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és rohadt sokat tanultam rá. Rengeteget.Januártól kezdve szinte minden nap. A töri tételekből 15-öt már áprilisban tudtam...volt hogy éjfélkor még fent voltam hogy betudjam adni a tanárnőnek az elemzést. Megírtam az érettségit ami elég jól sikerült, viszont írásbeli után lett egy pánikrohamom. Mentőt hívtunk, kórházba mentem. Kaptam nyugtatót. Azóta viszont a szívem nincs rendben. 1,5 hónapig minden nap 100-as pulzusom volt. Volt hogy sírtam éjjel mert azt hittem szívrohamot kapok.Voltam kariológián ahol mindent rendben találtak viszont 106-os volt ott is a pulzus. Sinus tachycardiát állapítottak meg. Szóbeli érettségi után 1 hetet pihentem és mentem is gyárba szakozni mert ha felvesznek akkor kell a pénz nagyon. Tegnap is éjjel voltam,ma reggel értem haza és aludtam 7 órát de nagyon rosszul keltem és azóta nagyon fáradt vagyok, sápadt, és alacsony a vérnyomásom ( 110/56 80 pulzus). Most ittam kávét hogy picit felpörögjek de nem tudom. Nagyon félek hogy rosszul leszek este. Dolgoznom viszont muszáj. Mit csináljak? Légyszi azt ne írjátok hogy ne dolgozzak mert muszáj sajnos.
2016. júl. 3. 20:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ez lesz a 3. éjjelem egyhuzamban. Viszont furcsa mert én már tavaly is itt dolgoztam, és akkor ráadásul folyamatosban voltam. Vagyis természetes volt hogy 4 éjszakát vittem egymás után. De most miért nem bírom? Mi van?
2016. júl. 3. 20:17
 2/14 anonim ***** válasza:

citromfű, orbáncfű, macskagyökér ha nem írtak ki nyugtatót


ha ezek nem lennének akkor mosd meg az arcodat és a karjaidat hideg vízzel

2016. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most ittam kávét ami felvitte 116-ra a vérnyomásom viszont a pulzust is 90-re:/
2016. júl. 3. 20:20
 4/14 A kérdező kommentje:

A citromfüvet iszom. Minden reggel. Imádom de annak is elmúlik a hatása...

Nem tudom vihetek magammal vajon fél literes üvegben munkába? Nem fogok tőle beálmosodni ma?

Meg kávé után lehet?

2016. júl. 3. 20:21
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Tedd el a vérnyomásmérőt! Megnéztek az orvosok és gyakorlatilag azon kívül hogy hisztéria nem tudtak megállapítani semmit. Nincs semmi bajod,ne méregesd már 5 percenként,mert csak még jobban belelovalod magad az elképzelt betegségbe,aztán meg persze hogy felmegy a pulzusod a stressztől. Próbáld elterelni a gondolataidat magadról,aztán megoldódik minden.
2016. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Meg amúgy is iszod a nyugtató teát,hogy levigye a vérnyomásod,mikor levitte,akkor azon hisztizel,hogy szerinted alacsony, rádobsz egy kávét,ami felviszi,na akkor meg az a bajod... Tényleg próbáld elfogadni,hogy egészséges vagy, ez az egész a fejedből indul ki.
2016. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de ez nem hiszti! Éld át amit én és utána mond hogy hiszti. Nem hiszem hogy volt már pánikrohamod mert akkor nem ezt írnád. A pánikroham nem hiszti és nem lehet irányítani.Ettől félek minden nap hogy mikor jön rám megint...

Nem tudod milyen rohadt ijesztő mikor felmegy a vérnyomásod 160-ra a pulzusod meg 120-ra és azt hiszed szívrohamot kapsz. Mikor mentőt hívtunk ugyanis ez történt!

És most pedig nagyon nagyon fáradt vagyok, nem bírok felkelni mert beszédülök és ezért hoztam be a vérnyomásmérőt.

2016. júl. 3. 20:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérd pszichológus segítségét.

A pánikroham nem bebeszélt, de egy mentális betegség okoz testi tüneteket, neked ez a bajod. Amíg mentálisan nem vagy toppon és mindenen görcsölsz addig a szervezeted kénye-kedve szerint fog összeomlani.

2016. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Mellé nyúltál kedves,mert nagyon is volt már pánikrohamom sajnos,tudom jól,hogy milyen. Csak aztán összejött egy olyan élethelyzet,amikor magamra lettem utalva,egyedül kellett gyereket nevelnem és dolgoznom... valamilyen rejtélyes módon a megnövekedett felelősségérzet mások iránt kiütötte a pánikrohamokat. Ezért mondom,hogy kezdj el magadon kívül mással foglalkozni. Írod,hogy de egész nap ettől félsz...és akkor csodálkozol,hogy tényleg rosszul leszel? Tudom ezt most nehéz elfogadni, természetesen könnyebb kibújni a felelősség alól és az sem lesz rád hatással,amit most írtam...ettől még igaz... a kedves lepontozósdi ellenére.
2016. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Alain Delon ***** válasza:
Pedig tényleg huzamos pihenésre lenne szükséged. Ezt nem pótolja semmilyen kávé, energiaital, citromfű, stb.
2016. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!