Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem ellenszenves...

Csak nekem ellenszenves Viszkok Fruzsi és Móni Szépségvilága a Youtube-ról?

Figyelt kérdés
Sminkelni nem tudnak, a szemöldöküket se tudják szépen megcsinálni, pedig ez náluk elvárás lenne, ha már ilyen szépségápolós videókat csinálnak. Elég gáz hogy Magyarországon az ilyenekre van igény.
2016. júl. 4. 16:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Biztos nem csak neked, matematikaliag ez szerintem fix :D

Fruzsit amúgy én szeretem, kedves, aranyos... Móni már kevésbé szimpatikus, de vannak sokan, akik őt szeretik. Az ő dolguk :)

Miért lenne gáz, hogy erre tt van igény? Ha pl Németországban vagy Koreában van igény erre, az nem gáz? Az emberek hadd nézzék, amit akarnak, mert ugyanígy van igény minecraftos-, h.lyülős,- filmes-, könyves-, rajzos és egyéb csatornákra is :)

2016. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ők rossz példák a sminkelésre, azért is gáz hogy ennyi ember követi őket, és ebből megélnek.
2016. júl. 4. 16:44
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Megnéztem youtube oldalát, kirázott a hideg, de nem attól ahogyan a lány néz ki, hanem attól hogy ki az a több mint 160 ezer ember akit ez a marhaság sminkes meg turmixos videó érdekel? Kinek nincs ennyire élete hogy azt nézze hogy ez a lány hogy sminkel és csinál kaját?
2016. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Nincs jobb dolgotok annál, hogy azzal törődtök, kinek mi tetszik vagy mi nem?
2016. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Azt a Monit talan egyszer lattam.

Szegeny kislany... 😐😐😐

2016. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 MZ.per.X ***** válasza:
34%
Ha nem tetszik minek nézed? :D
2016. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Amúgy nem nézek ilyen videókat, csak kíváncsiságból belenéztem. De amúgy sincs közötök hozzá, és ahhoz sem milyen kérdést írok ki. Ha nem tetszik, nem kell rá válaszolni.
2016. júl. 4. 18:57
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem igaz, hogy ebből megélnének.

Egyébként én sem nézem a videóikat, párat láttam - pl Fruzsi kajás ötleteivel tök jól elvoltam, mert nekem újat mondott és szívesen ki is próbálnám.

De úgyis sokan jönnek még ide válaszolni, akik nem szeretik őket (vagy legalábbis Mónit, róla van pár másik kérdés. Na igen, róla nem javult a véleményem.) :)

2016. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap beleneztem egy videojaba. Tekertem, mert 33 perc az tul hosszu.


Van penze a csaladjanak az biztos. De izlest penzem nem vehetsz.

A szemsmink szornyu volt, a hajat mondta hogy nem jo, de meg az jobban tetszett, mint a smink.

A szemoldoke KATASZTROFA - igy nagybetuvel.


A ruha ami jobben tetszett neki az rosszul allt neki.

A masik az kifejezetten jo volt.


Ahogy beszel az irritalo, szornyu. Az ajka bal oldalat huzza, nyammog, nem tudja magat kifejezni. Es enyhen lenezonek erzem a szoveget.

2016. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Valamelyik Móni / Fruzsi rajongó kitöröltette a kommentem? :D

Pedig attól még ugyanaz a véleményem: Fruzsi egy felszínes, buta picsä lett, Móni meg egy tirpák bunkó falusi paraszt.

2016. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!