Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a családon...

Mi a véleményetek a családon belüli erőszakról?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem ilyen egyszerű. A férfi bántalmazókat mindenki elítéli. De mi van a női bántalmazókkal? Találkoztam már olyan nővel, aki pofozkodott a viták során és azzal igazolta a tettét, hogy az erős férfiak kibírnak pár kis pofont. Szerintem elfogadhatatlan.
2016. júl. 5. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha feljelentik, akkor ugyanolyan elbírálásban részeülnek, mint egy férfi.


De azért a gyakoribb eset, ha egy férfi az, aki megveri a masikat.

2016. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Nemtol es kortol fuggetlenul elitelem a csaladon beluli eroszak minden formajat. Ugy velem, hogy minden eszkozt be kell vetni, hogy a sertetteket kiemeljuk ebbol a kozegbol es a bantalmazokat megbuntessek.


Foleg azokat gyulolom a legjobban, akik eltusoljak a rokonok szornyu tetteit. Pl a molesztaloket.

2016. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki volt az az agyalagyult, aki lepontozott minket? Gratulalok neki.
2016. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Zöld kezet adtam mindenkinek. Én sem értem a lepontozást.
2016. júl. 5. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő rossz, de a pasi miért nem fogja le a nőt? Ha én lennék a legerősebb ember a világon, nem vernék meg mindenkit, hanem lefognám, ha bánt. De egy nő nem tudja lefogni a pasit.
2016. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5-os azert mert ezek a ferfiak rendszerint lelkileg is terrorban elnek, ugy ahogy forditott szituacioban a no. Igy felnek ellenszwgulni hiaba erosebbek. Egy no is megtehetne, hogy elszokik otthonrol vagy hivja a rendorseget de nem teszi mert fel. Megtorik lwlkileg.
2016. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy mert nincs hova mennie, és nem fognak hinni neki, ill. nem tesznek semmit, amíg nem hal meg?
2016. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen ide való de leírom.

Nagydarab(fele izom fel háj) húszéves férfi vagyok. Múltkor mentem haza, és látom, hogy egy idős nő ütöget egy idős férfit. Odamegyek leálítom az asszonyt, picit megszidom,megkérdezem a bácsit minden rendben van-e, majd mikor látom, hogy normalizálódott a helyzet tovább áltam. Kb 5 méterre a helyi pletykafészek(nyugdíjas öregasszonyok) majd nekem estek, hogy mit képzelek magamról, hogy leállítom a pofozkodó nőt, meg kihívják a rendőrséget stb, mert egy férfi nem viselkedhet így egy nővel. Végtelenül felidegesítettek, de mentem a dolgomra.


Szerintem mindegy ki üt meg kit, nem habozok megvédeni az áldozatot és ha kell hatástalanítani a támadót(nem ütöttem volna meg a nénit ha nekem támad, de elég hamar kifárasztottam volna)

2016. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!