Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy ha valakit...

Hogy lehet, hogy ha valakit innen tiltottak, újra tud regisztrálni, pedig elvileg nem lehetne?

Figyelt kérdés
Tudok egy tagról, de többről is, akit tiltottak. És másnap új névvel, de megint itt van. Pedig ha jól tudom, akkor nem lehetne újra regisztrálni (ip, sütik meg ilyenek). Egyik ismerősömet tiltották, még tavaly, és mondta, hogy ő nem tudott visszajönni, illetve regisztrálni tudott, de nem válaszolhatott, meg nem tehetett fel kérdést. Most akkor ez hogy is van? :O
2016. júl. 8. 20:22
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Gondolom új email címet használt.
2016. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerősöm azt mondta, ő próbálta már új email címről, új ip-ről, törölte a sütiket, és mégsem engedi.
2016. júl. 8. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dinamikus ip-vel. Ha mobilnetről regisztrálsz, akkor sima ügy, mert minden bekapcsolásnál más ip-t kapsz. Ha másik számítógépről regisztálsz, akkorsem tiltanak le, csak akkor, ha megint rosszalkodsz. Már engem is tiltottak le egy párszor. De psszt! El ne mondjátok a moderátoroknak!
2016. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer tiltottak, mert kamu kérdést tettem fel, pedig tök jó vitát generáltam, egy este alatt több száz válasz érkezett :D Csak a végén leírtam, hogy kamu a kérdés, nem is történt meg velem, erre letiltottak. Azután be tudtam lépni, de nem tudtam válaszolni a kérdésekre, és kérdést sem írhattam ki, illetve más e-mail címről is tudtam regisztrálni, de arról sem írhattam ki kérdést, és nem válaszolhattam.


Egy idő múlva írtam az oldal alján található e-mail címre, hogy tényleg kamu volt a kérdésem, de nem is ez volt a lényege, hanem a probléma, amit felvetettem, illetve, hogy kinek mi a véleménye erről a problémáról. Szóval nem értem, ez miatt miért kellett letiltani. Erre kis idő múlva visszavették a tiltást, és azóta újra tudok válaszolni.

2016. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Inessential ***** válasza:
Proxy.
2016. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!