Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak ha utalom hogy...

Mitcsinaljak ha utalom hogy 13 eves vagyok meg hogy kicsi vagyok?

Figyelt kérdés
Mindjart vege a nyarnak es eddig alig csinaltam valamit nincsenek korombeli testverek akik normalisak es ellennek veluk .Az egyik unokatesom 14 es mar engedik őt kimaradásig minden hova magassab is sokkal .Ahol en lakom itt semmi nincs utalom ezt a varost, unokatesojaim kozul mindenki idosebb nallam mindig ithon vagyok regeltol estig es nemakarom elrontani a nyaramat .Meg az unokatesoim nem hivnak engemet sehova .Meg csajom sincsen mert minden lany akibe szerelmes voltam 15-16 evesek korombeli lany nincs aki szep meg rendes eddig akibe szerelmesvoltam lerazott talalkozni se akartak szoval baratnovel se tudok lenni. utalom hogy kicsi vagyok (158 cm) meg mindenki magasabb nalam .barátokat meg nem akarok azokkal en nem szeretek lenni .meg ha egyaltalan megyek valahova unoka tesoimmal apam mar 10 orakor hazavisz ez igy roszz mert mindenkitol azt lattam hogy csavarognak jo hogy enis akarok elegem van mar !!

2016. júl. 8. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne akarj felnőni. Én mit meg nem adnék hogy kicsit tovább élvezhessem azt a régi gyerekkort. Következő hónaptól eldől hogy egyetemen vagy munkahelyen szívok :) Hidd el, 8 órába dolgozni tenni amit a főnök mond, vagy napokon át folyamatosan tanulni nem olyan jó dolog. Majd elengednek téged is ha nagyobb leszel, 1-2 év múlva.
2016. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én 22 vagyok, és én is kb 158 vagyok 160-nak hazudom magam ha kérdezik...

Tényleg ne akarj felnőni, én is fel akartam hát nagy *****

Én sokat játszom játékokkal androidon, én lány vagyok szóval női újságokat satobbi, neten olvasgatok.... Inkább a személyiséged fejleszd szerintem, zenét ajánlom... Satöbbi.

Vagy angolt tanulj :) sorozatokat is imádom...

2016. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ithon se jo mindig meg nem miszaly felnonom meg csak nőni akarok mert roszzul erzem magam mert mindenki nagyobb
2016. júl. 8. 21:17
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Hogy belőled mennyire idegesítő felnőtt lesz...
2016. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi
2016. júl. 9. 00:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindegy koszi hogy irtatok paran
2016. júl. 9. 15:12
 7/12 anonim válasza:
Figyelj. 14 vagyok és én is szeretnék 1-2 évvel idősebb lenni... én se megyek sehova... nekem sincs sok dolgom... nekiálltam gitározni, rajzolni... Barátom YouTube csatornát indított és elűzte az unalmat. Ezeket a dolgokat nem befolyásolja a kor és a magasság. A magassággal hülyeség szívózni, meg lehetsz 17 is, ha segg hülye vagy. Élvezd az életet és ne törődj a korral :)
2016. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

(7es valaszolo)

Figyelj... keress meg privátban

2016. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van
2016. júl. 10. 21:07
 10/12 A kérdező kommentje:
Az is rossz hogy szerelmes vagyok egy lanyba de nem ir mostmar vissza pedig facebokon regebben sziveket kuldot mostmar nem hiaba irtam neki hogy szeretem
2016. júl. 10. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!