Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, ami eszetekbe jutott, hogy megkéne csinálni?

Figyelt kérdés
Akár elkeseredésetekben, akár brahiból. Pl. leugrani egy magas ház tetejéről, stb.
2016. júl. 8. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Végzek néhány ellenségemmel és utána öngyilkosságot követek el mielőtt elfognának a rendőrök. Ez elég durva?
2016. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Csak érdekel, hogy egy átlagembernek milyenek a legsötétebb gondolatai.
2016. júl. 8. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt teknősöm, mindig arra gondoltam, hogy ha kidugja a fejét, én gyorsan leharapom. Volt több háziállatom is, jelenleg is van, és nem, nem bántottam soha őket, meg nem is bántanám, max nevelési célzatból, de ez mindig motoszkált a fejemben :D
2016. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyilkosságok, kínzások.
2016. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hanyatt levetem magam egy jó magas szikláról a folyóba.
2016. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Végzek mindenkivel, aki jogtalanul bántott engem, és nem állnék le, megölném azokat is, akik másokat bántanak jogtalanul. És mondjak valamit? Sokkal jobb hely lenne a világ utána! Az összes szemét gonoszkodó embertől megszabadulnék. Én nem lennék öngyilkos, ha végeztem az ellenségeimmel vidáman élném tovább az életem. Ha meg megölnének harc közben, az sem érdekelne.


Ja basszus... a kérdező a sötét gondolatokra kíváncsi, nem a békét hozó tökéletesen jogos gondolatokra.

2016. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezek is érdekes gondolatok. Jöhetnek még.
2016. júl. 8. 21:55
 8/8 anonim válasza:
Mik s legsötétebb gondolataim Anonim?:D
2016. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!