Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Omegle, anotalk oldalakon...

Omegle, anotalk oldalakon csak ilyen emberek vannak?

Figyelt kérdés
Magyarul mondva:kanosak. Eddig még csak ilyen emberekkel találkoztam,nektek milyen tapasztalataitok vannak?
2016. júl. 10. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

én amikor szarabb hangulatomban voltam felmentem beszélgetni, nem feltétlen kiönteni a lelkem, beszélgetni kivel mi a helyzet, mit tervez nyárra...


volt pár lány akivel tök jól eldumáltam, de volt akik pár mondat után túl nyomtak, de sok olyan is aki nem is írt semmit...


a pasikat nem tudom, mert pasiként azonnal túl nyomnak :D


23F

2016. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

ja és csak kb a lényeg nem írtam le :D


volt olyan lány aki egy megadott srácot keresett, mert nagyon tetszett neki, csak elment a nete és elveszítette...

meg volt olyan aki mondta, hogy sok idióta van, de vannak néha normálisak...


23F

2016. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Az anotalkon csak trollkodni erdemes, masra nem jo :D
2016. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Én még csak anotalkon beszélgettem de nagyon beteg oldal :D

Csak a sok perverz,leszbikus csaj van fent.

Meg sokan kértek, hogy küldjek képet.

Szórakozni jó de normális ember ritkán van fent.


24/L

2016. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én anotalkon leginkább csak szexuális ajánlatot kapok, vagy kapásból egy képet bizonyos testrészekről.:D 10-1 ember rendes, és lehet társalogni. De mint minden más oldalt, ellepik a kis tizenévesek, és életük szerelmét keresik, ezzel lassítva a mi kommunikációs folyamatunkat értelmesebb lényekkel. A poén az, hogy sok kis taknyos perverzebb ott, mint a felnőttek. Volt aki az anyja szüzességét is elvette volna.:D Amint találok egy kompatibilis embert, valami ziccer lesz, és elmegy a net, lefagy a gép, vagy szívinfarktusom lesz:DD de mindenképp el kell veszítenem.:D
2016. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
82%
Nem feltétlenül kanosak. A legtöbbjük az, vagy szórakozik. Ha normálisan állsz le kommunikálni, kiderül. A szórakozó emberek is emberek, nem pedig kanos vadállatok. A normális témákra ők is vevők. Én a páromat Chatrouletten találtam meg, és több hónapos normális beszélgetéssel indult minden. Kitartás
2016. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Minden ilyet arra használnak, hogy a farkukat mutogassák.
2016. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!