Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt szebb...

Csak szerintem volt szebb Molnár Csilla a mai legtöbb, agyonműtött szépségkirálynőktől?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted, de szerintem nem. Nem mindegy hogyan van valaki szétműtve. Természetesre is meg lehet csinálni valakit. Lévai Adrienn glamour modell is szép nő, pedig szét van műtve.
2016. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide? Az a Lévai Adrienn playmate modell, nem szépségkirálynő, és még ráadásul csúnya is. De úgy látszik nem is értetted a kérdést.
2016. júl. 10. 13:16
 3/8 Inessential ***** válasza:

#2, az első válaszoló Lévai Adriennt csak példának hozta fel arra, amit írt.


Egyébként az, hogy ki szép és ki ronda, teljesen relatív.

2016. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, példának hoztam fel. Egy kevés van a szájában, de nem lehet első ránézésre megmondani. Az orra sem lett túl vékony, illik az arcához, a szemhélya meg van műtve, de szép. Kulcsár Edina is műtve van, de neki is szép az orra, szája.

Nem kell túlzásokba esni, ez a fontos. A szépség pedig valban relatív.

2016. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szebb volt...
2016. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem is szebb volt. Legalább rajta semmilyen mű dolog nem volt, ő természetesen volt szép. Az említett 2 nő pedig inkább kifejezetten csúnya.
2016. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legszebb szépségkirálynő volt Molnár Csilla és nem azért mert meghalt és sajnálom. Természetes volt , egyszerű volt mégis nagyon különleges.
2016. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szépségkirálynők közül a legszebb volt valóban, de bocsássatok meg, nem ő volt a világ legszebb hölgye. Tiszteltem, szerettem, de annyira nem tetszettek a vonásai. :/
2017. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!