Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem vágyok...

Mit csináljak ha nem vágyok emberi közösségbe már soha többet?!

Figyelt kérdés
nem csak,hogy utálok félni a többi embertől hanem nem is vágyok emberi közösségbe sem mint munkahely például.

2016. júl. 14. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Érdekes a kérdésed. Valaki megbántott, hogy így érzed? Hasonlóan érzek én is. Azért kérdezem.

2016. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj! Ha nincs szükséged rá, hogy dolgozz, akkor maradj otthon! Mit tennél mást?
2016. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de szükség volna pénzre de nagyon is kiábrándultam az emberekből úgy mint saját magamból is az életemből.
2016. júl. 14. 15:17
 4/7 A kérdező kommentje:

látták mindenhol ,hogy gyengébb vagyok az átlagosnál és ezt kihasználva ezen felbuzdulva megszívattak belémvertek ököllel nem is egyszer itthon úgyanígy tesz a bátyám ha összeveszek vele..


Nagyon is másmilyen vagyok emberileg az a baj túlságosan kilógok asorból..

aMOLYAN FURCSA VAGYOK.

2016. júl. 14. 15:19
 5/7 A kérdező kommentje:
nEM JÓ AZTSEM ALAPBÓL HA AZ EMBERT IDEGRENDSZERI FESZÜLTSÉG BEN SZORONGÁSBAN TARTJÁK MÁSOK MEGFÉLEMLÍTENEK STB.LELKI TERROR.
2016. júl. 14. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy tartasd el magad a szüleiddel, vagy a munkahelyedre továbbra is kénytelen leszel bejárni, ha kell a pénz. Vagy az igényeidet csökkentsd le, és úgy kevésbé kell majd zsozsó.
2016. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát, ahol a munkaidőd nagy részében egyedül leszel.
2016. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!